MEIST

Mitsubishi Electric Skandinaavia

Mitsubishi Electric Skandinaavia on Põhjamaades tegutsenud juba rohkem kui 25 aastat. Tänaseks on meie kollektiivis 30 töötajat ning meie peakontor asub Stockholmi põhjaosas Häggvikis. Müügikontorid asuvad veel Göteborgis ja Lundis.
Mitsubishi Electric Skandinaavia organiseerib oma toodete müüki ja müügijärgset tuge Rootsis, Norras, Soomes, Taanis ja Balti riikides.

 

Firmal on kolm põhitegevusala:
Kliimaseadmed, mille alla kuuluvad soojuspumbad, õhukonditsioneerid, ventilatsiooniseadmed ja kompressorid;
Esitlustehnika, mis hõlmab videoprojektoreid, LCD ekraane, digitaalseid fotosüsteeme;
Pooljuhttehnoloogia, kus toodetakse erinevaid elektroonikakomponente.

 • Meie uurimis- ja arendusosakonnad töötavad inten-
  siivselt uute innovaatiliste tehnoloogiate väljatöötamiseks.
  Mitsubishi Electric tagab ökonoomia ja hea sisekliima.

Õhukonditsioneerid

Omades laia tootevalikut on Mitsubishi Electric parema sisekliima saavutamiseks tegutsenud juba 50 aastat. Mitsubishi Electric on juhtiv firma antud valdkonnas, müües kuni 5 miljonit seadet aastas. Isegi siin Põhjamaades müüb Mitsubishi Electric õhukonditsioneere väga edukalt nii eraisikutele kui firmadele. Kõik õhukonditsioneeride elutähtsad komponendid, nagu kompressorid ja juhtautomaatika, on ise valmistatud, tagades meie klientidele maksimaalse kindlustunde.

Soojuspumbad

Mitsubishi Electric on juhtiv firma soojuspumpade tehnoloogiate arendamisel. Peale seadmete valmimist suunatakse need vastavatele turgudele, st kõik Põhjamaadesse saadetavad soojuspumbad on kohandatud lähtuvalt meie piirkonna kliimaoludest. Tootmises on lai valik mudeleid võimalusega ühendada ühe välismooduliga kuni 16 sisemoodulit. Valida saab seina-, põranda-, lae- ja kanalimudelite hulgast. Mitsubishi Electric soojuspumpasid müüakse läbi erinevate akrediteeritud müügikanalite. Mitsubishi Electric soojuspumbad on Põhjamaades juhtival positsioonil.

Kompressorid

Kompressor on kõige olulisem komponent soojuspumpades ja õhukonditsioneerides. Mitsubishi Electric on juba pikka aega varustanud tipptasemel tehnoloogiaga kompressoritega Euroopa suurimaid soojuspumpade tootjaid nagu IVT, NIBE ja Dantherm. Meie kompressorid on kasutusel Rootsis asuvas Jukkasjärve jäähotellis.
Igal aastal müüakse üle maailma circa 8-10 millionit Mitsubishi Electric kompressorit.
Skandinaaviamaades müüdi 2005 aastal rohkem kui 65000 Mitsubishi Electric kompressorit. On näha kasvavat nõudlust meie toodete vastu ja oodata müügi suurenemist 10-20% igal aastal.
Tänu unikaalsele tehnoloogiale on Mitsubishi Electric maailmas liidripositsioonil kompressortehnoloogiate väljaarendamisel. Siin Põhjamaades pakume laia valikut innovatiivseid inverterkompressoreid. Kuid meie sortimendist leiab ka kolv- ja skrollkompressoreid.


 • Kuna meie tooted on ise konstrueeritud ja
  toodetud, siis on tagatud nende funktsionaalsus
  ja kõrge kvaliteet.
   

Niiskuse eemaldajad

Mitsubishi Electric on pikka aega tegelenud õhukuivatitega. Skandinaavias on selliseid seadmeid müüdud juba rohkem kui 10 aastat. Müük on viimastel aastatel oluliselt kasvanud.
Aastal 2007 müüdi 8000 Mitsubishi Electric õhukuivatit. Rootsis müüme oma õhukuivateid läbi hulgimüügifirma CanVan, kes turustab neid suuremates kaubanduskettides.


 •  
Ventilatsioon

Mitsubishi Electric ventilatsiooniseadmete valik on lai, mistõttu suudame rahuldada ka kõige individuaalsemad nõudmised. Väikseim seade meie tootevalikus on sobiv ühele ruumile (õhuhulk 105m3/h) ja vajab paigaldamiseks vaid kahte ava seinas. Antud mudel on väga populaarne ning seda müüakse rohkelt suurematele ehitusfirmadele, kes kasutavad seda ehitussoojakutes. Sõltumata suurusest omavad meie ventilatsiooniseadmed  mürasummutust, mis tagab ruumides madala mürataseme. Suureks eeliseks meie seadmetel on soojuse taaskasutamise tehnoloogia, mis aitab ära hoida suured temperatuurikõikumised. Soojusvahetiga mudelid omavad patenteeritud tehnoloogiat maksimaalse efektiivsuse saavutamiseks. Tulemuseks on oluline kokkuhoid nii hoone kütmisel kui jahutamisel.