I-SEE SENSOR

I-see sensor - ühtlane ja mugav soojus

Meie uus "I-see" sensoriga varustatud soojuspump Kirigamine (MSZ-FD25/35/50VABH) tagab ruumi kõigis osades ühtlase soojuse. Tänu "I-see" funktsioonile on Mitsubishi Electric'u kliimaseadmed tõusnud Jaapanis turuliidriks!

 

  •   I-see sensor

 

Liikuv andur "I-see Sensor" otsib ruumist temperatuurierinevusi laia 150° nurga ulatuses ning suunab õhuvoo vajalikus suunas, tagades soojuse ühtlasema jaotuse. "I-see" funktsioon tagab ruumiõhu parema tsirkulatsiooni. Tänu innovatiivsele sensortehnoloogiale on igas ruumipunktis kindlustatud ühtlane ja mugav õhutemeperatuur. Seda isegi väga suurte ruumide puhul. Võrreldes teiste soojuspumpadega suudab uue "I-see" tehnoloogiaga pump juhtida soojust just Sulle vajalikku kohta, mis loob mugavama ja tervislikuma sisekliima.

Režiimi "Area" kasutamine võimaldab ruumi erinevaid osasid kütta või jahutada efektiivselt ja energiasäästlikult. Kütmis- või jahutusõhk suunatakse paremale poole, vasakule poole või kogu ruumi. Testid näitavad, et I-see sensor kindlustab palju suurema soojuspumba ökonoomsuse ja säästlikkuse.

 

 Plasma Duo filtrisüsteem  Põhjamaisele kliimale

Kas oled allergiline või tundlik
lõhnadele? Nüüd on olemas
filter, mis aitab saavutada
paremat elukeskkonda.

On oluline kasutada meie         
kliimale sobivaid seadmeid.
Loe lisaks►  Loe lisaks►