KKK - KORDUMA KIPPUVAD KÜSIMUSED

Mida peaks teadma enne ostu sooritamist

Miks valida Mitsubishi Electric soojuspump?

Õhk-õhk soojuspump ehk nn "mugav soojuspump" pumpab välisõhus oleva soojusenergia siseruumidesse. Selline tehnoloogia sobib suurepäraselt erinevat tüüpi hoonetele ning on hästi kombineeritav teiste küttesüsteemidega.

Milline on Mitsubishi Electric'u poolt toodetavate soojuspumpade müratase?

Meie kindel veendumus on, et parima mugavuse saavutamiseks peab ruumis paiknev sisemoodul olema võimalikult vaikne. Mitsubishi Electric investeerib mürataseme vähendamiseks rohkem aega ja raha, kui ükski teine firma selles valdkonnas. Tänu sellele on meil õnnestunud luua vaikseim sisemoodul müratasemega 19dB. Usume, et toas peab saama rahulikult kuulata muusikat, vaadata televiisorit, õppida jne ilma, et õhku konditsioneeriv sisemoodul meid segaks. Kas keegi meist sooviks reaktiivlennukit oma magamistuppa?

Millise soojuspumba peaksin ostma?

Võta ühendust endale sobiva edasimüüjaga. Edasimüüja oskab pakkuda just Sinule sobivat lahendust ja täpsustada paigaldamise võimalusi/tingimusi. Edasimüüja kohustuseks on leida igati efektiivne ja ökonoomne lahendus vastavalt Sinu vajadustele.

Kui palju maksab Mitsubishi Electric soojuspump?

Hinnainformatsiooni saab meie edasimüüjatelt. Vaata menüüsid "Edasimüüjad" ja "Kontakt". Edasimüüjad oskavad lähtuvalt konkreetsetest tingimustest soovitada just Sinule sobivat soojuspumpa. Hinnad võivad müüjatel olla sõltuvalt pakutavast komplektist erinevad. Pea meeles, et pakutav garantii on oluline.

Kas saan soojuspumpa ise paigaldada?

Külmaagensi (külmaainet) sisaldavaid seadmeid peavad paigaldama selleks volitatud spetsialistid. Külmaagens on vedelas või gaasilises olekus aine, mis võib kõrge rõhu all olla plahvatusohtlik. Vale paigalduse korral võib külmaagens tekitada põletusi ning olla keskkonnale kahjulik. Võhikutel pole soovitav iseseisvalt selliseid seadmeid paigaldada. Mitsubishi Electric turustab oma soojuspumpasid vaid koos paigaldusega.

Milline soojuspump on sobiv põhjamaisele kliimale?

Suur osa turul pakutavatest soojuspumpadest on algselt projekteeritud kui soojadele piirkondadele mõeldud õhukonditsioneerid. Enamik Mitsubishi Electric soojuspumpadest on arendatud ja konstrueeritud sobivaks põhjamaistele kliimaoludele. Sobivus meie piirkonna kliimale on tagatud, kuna Mitsubishi Eelectric toodab soojuspumpasid endale kuuluvates tehastes, kus tagatakse siia piirkonda saadetavate pumpade sobivus meie kliimale. Tehnilises mõttes tähendab sobivuse tagamine, et välismoodulisse on tehases paigaldatud spetsiaalne küttekontuur, mis eemaldab jää, lume ning kondensatsioonivee.