ECODAN

ECODAN C – kompakte ja tõhus

Suurepärane õhk-vesi soojuspump erinevate hoonete kütmiseks ja sooja tarbevee tootmiseks. Sobib ideaalselt piirkonda, kuhu ei ole võimalik paigaldada maasoojuspumpa. Hea küttevõimsus ka väga madalal välistemperatuuril kuni -28 °C.
Sinu kodus on soe ja mugav – isegi kui pakane paugub!

 

Faktid

  • Küttevõimsus Split (kW): 2,3 - 14,8 (5 mudelit)
  • Soojaveeboileri maht (liiter): 200
  • Tühikaal (kg): Split: 130; Package: 114
  • Küttekeha (kW): 9
  • Tsirkulatsioonipump Grundfos: 25/7-180
  • Garanteeritud küttevõimsus kuni temp -28 °C

Era- ja ridamajadele mõeldud uue põlvkonna küttesüsteem Ecodan Next Generation on nüüd veelgi efektiivsem. Mitsubishi Electric Ecodan uue põlvkonna soojuspumbad kulutavad teiste küttesüsteemidega võrreldes oluliselt vähem energiat tagades koduomanikele suure energiakokkuhoiu. Uue põlvkonna Ecodan on varustatud inverterkompressoriga, uudse juhtsüsteemiga ja sooja tarbeveepaagiga.

Uue süsteemi igale detailile on tagatud kõrgeim kvaliteet, sest uus Ecodan on täielikult konstrueeritud Mitsubishi Electric tehastes Jaapanis.

Ecodan Next Generation on saadaval erineva suuruse ja disainiga, mis tagab just Sinu kodule optimaalseima valiku. Ecodan seeria hõlmab kahte tüüpi välis- ja siseosa ühendusega soojuspumpasid: SPLIT ja PACKAGE. Split süsteemi puhul on sise- ja välisosa ühendatud külmaaine ehk külmaagensi torustikuga, kondensaator (soojusvaheti) asub siseosas. Package süsteemi korral on sise- ja välisosa ühendatud kütteveetorustikuga, aurusti ja kondensaator asuvad mõlemad välisosas. Soojuspumba 200 liitrise soojaveeboileriga siseosa kõrgus on max 1,6 m. Tänu kompaktsetele mõõtmetele saab Ecodan Next Generation soojuspumpasid lihtsalt paigaldada erinevat tüüpi ehitistesse.

Ecodan Next Generation soojuspump säästab raha ja elektrienergiat ning on ülimalt keskkonnasõbralik.
Ecodan Next Generation on täiuslik süsteem kütmiseks ja sooja tarbevee tootmiseks. Soojuspump ammutab energiat välisõhust ja annab selle edasi radiaator- või põrandaküttesüsteemis voolavale veele ning tarbeveele. Ecodan Next Generation soojuspumbad on konstrueeritud rahuldamaks kütmise ja sooja tarbevee tulevikuvajadusi.
 

Unikaalne küttevõimsus
 


  •     

Tavalised soojuspumbad kaotavad oma küttevõimsust seda rohkem, mida külmem on väljas. Soojuspump EcoDan Zubadan on aga varustatud patenteeritud "Flash Injection" tehnoloogiaga (Zubadan), mis tagab 100% küttevõimsuse välistemperatuuril kuni -15°C. Tänu sellele tehnoloogiale töötab EcoDan Zubadan veel kuni temperatuurini -25°C. Tähelepanu! See funktsioon leidub vaid mudelitel Ecodan Zubadan.

Ecodan soojuspumbad on konstrueeritud lähtudes tuleviku nõuetest kütmisele ja sooja tarbeveevee tootmisele. Ecodan on energiasäästlik ning lihtsalt paigaldadatav.

 

Optimaalne vee soojendamise tehnoloogia
Ecodan Next Generation soojuspumpades kasutatakse unikaalset patenteeritud spiraalsoojusvahetiga veepaagi tehnoloogiat, mis tagab ülimalt energiaefektiivselt vee soojendamise.

Kütmine ja sooja tarbevee tootmine
Ecodan Next Generation soojuspumbad võimaldavad luua täiusliku süsteemi kütmiseks ja sooja tarbevee tootmiseks.

 

Lihtne kohandada kodust äraolekule
Kodust lahkudes vajuta kohvri pildiga ikoonile ning süsteem seadistub nii, et kedagi pole kodus.

 

Võimalik ühendada päikesepaneelide ja teiste kütteallikatega
Veelgi suurem energiasääst ühendades päikesepaneelidega. Ecodan Next Generation seeria soojuspumbad omavad valmidust päikesepaneelidega ühendamiseks.

 Võimas Zubadan-tehnoloogia

Kaks Ecodan Next Generation-seeria mudelit on varustatud unikaalse Mitsubishi Electric Zubadan-tehnoloogiaga, mis tagab parema küttevõimsuse. Need mudelid sobivad eriti hästi suurtele majadele või külmades piirkondades kasutamiseks. (Vastavad mudelid PUHZ-HW112 või PUHZ-HRP100).

Intelligentne kütmine
Ecodan reguleerib küttevõimsust automaatselt arvestades sise- ja välistingimusi. Näiteks kasutab Ecodan võimalusel päikeseenergiat ning hoiab energiakulu võimalikult madalal. Valitud sisetemperatuur on alati vajalikul tasemel suurima säästlikkusega ehk väikseima võimaliku küttevee temperatuuriga küttesüsteemis.

 

Juhtmevaba juhtimine
Ecodan Next Generation on varustatud lihtsalt kasutatava juhtpaneeliga. Lisavarustusena on võimalik paigaldada juhtmevabad andurid, mis võimaldavad kasutada juhtmevaba juhtpaneeli.

Täiuslik süsteem
Siseosa – Ecodan mitmeotstarbeline soojaveeboiler-küttekatel kasutab välisosa poolt toodetud soojusenergiat radiaator- või põrandaküttesüsteemi kütmiseks ja sooja tarbevee tootmiseks. Süsteemi efektiivsuse tagab kasutatav juhtautomaatika.

Patenteeritud tehnoloogia
Mitsubishi Electric poolt välja töötatud invertertehnoloogia kindlustab Ecodan Next Generation sooojuspumbasüsteemi ühtlase töötamise. Ecodan Next Generation on hea valik igale kodule.

 
Artikli nr. Võimsus
   
   

Ecodani uue põlvkonna õhk-vesi-soojuspumpasid tutvustav videoklipp