Uudised

Uudised

Mitsubishi Electric alustas disainmudeli KIRIGAMINE ZEN tootmist

28.01.2011 

Disainmudel - KIRGAMINE ZEN

Mitsubishi Elecrtic toob turule uudse disainiga õhksoojuspumba KIRIGAMINE ZEN. Luksuslik, kuid samas diskreetse disainiga ning "üliõhuke" (vaid 19,5 cm) siseosa sobib suurepäraselt koduse interjööriga.

Õhksoojuspumba Kirigamine ZEN iseloomulikud põhiomadused: nädalataimer, ventilaatori kiirus, 10°C funktsioon, madal müratase ning suurepärane disain. Siseosa kompaktne disain ei muutu ka tööolukorras (seade ei avane tööle hakates). Ainuke nähtav muutus on õhuavade liikumine. Siseosad on saadaval kolmes värvitoonis; must, valge ja hõbedane. Kõrgtasemelise ja elegantse aktsendi annab kõigile värvitoonidele hõbedase läikega servakujundus. Kaasasolev kaugjuhtpult on uudse disainiga ja sisaldab parimat Jaapani tehnoloogiat.

Kõrgkvaliteetne soojuspump Kirigamine Zen on konstrueeritud Jaapanis Mitsubishi Electric konstruktorite poolt. See tagab iga detaili suurepärase kvaliteedi. Soojuspump Kirigamine ZEN on energiasäästlik ja küttekulusid kokkuhoidev ning aitab luua meeldiva sisekliima.
Kirigamine ZEN jõuab Eesti turule 2011 aasta veebruari esimesel poolel. Uus toode laiendab oluliselt Mitsubishi Electric'u tootevalikut.

Lisainformatsioon >

Tagasi