Uudised

Uudised

UUS! KIRIGAMINE MSZ-FH seljatab pakase

14.09.2012 

UUS! KIRIGAMINE MSZ-FH

Mitsubishi Electric uus lipulaev on kohal!  Soojuspump Kirigamine MSZ-FH võitleb kindlalt tuppa tungiva pakasega. Olles võimsam kui kunagi varem on uus soojuspump valmis saabuvaks külmaks talveks.

Kirigamine MSZ-FH uued unikaalsed omadused aitavad suurepäraselt tagada mugavat sisekliimat. Kõrgefektiivne soojuspump on loodud põhjamaisele kliimale ning kindlustab kütmise ka külmimatel talvepäevadel. Kõrge soojustegur (COP 5,52) annab märkimisväärse küttekulude kokkuhoiu.

 

Ainulaadse tipptehnoloogiaga Mitsubishi Electric inverterkompressorid toodavad kütteenergiat vastavalt maja küttevajadusele. Unikaalne Hyper Heating tehnoloogia kindlustab ühtlase küttevõimsuse välistemperatuurini -15 °C. Kusjuures Kirigamine MSZ-FH-ga on garanteeritud kütmine kuni -25 °C.

Paremaks ja ühtlasemaks soojuse jaotamiseks on uudse lahendusena kasutusele võetud kaheosaline õhusuunaja. Õige paiagalduskoha valimisel saab soojust efektiivselt jaotada isegi kahekorruselises majas.

Lisaks on uue funktsioonina kasutusel kütterežiim +10 °C, mida on eriti mugav kasutada nt suvilates või köetavates garaažides.

Mitsubishi Electric soojuspumbad on tuntud madala mürataseme poolest. Ka Kirigamine MSZ-FH ei ole erand, siseosa müratase on vaid 20dB(A).

Olulise täienduse on saanud varasemast MSZ-FD mudelist tuntud I-see Sensor, uue nimetusega 3D I-See Sensor või Human sensor. Uus andur tuvastab inimese asukohta ning viibimist ruumis. Vastavalt sellele suunab soojuspump õhuvoogu ruumis ning muudab kütmise/jahutamise temperatuuri. Inimeste ruumist lahkumisel võimaldab uus andur automaatselt ruumitempeartuuri tõsta või langetada kuni 2 kraadi ulatuses. Esmapilgul väike muutus, mis aitab pikas perspektiivis säästa märkimisväärselt energiakulusid.

Suurepärase kasutusmugavusega Mitsubishi Electric soojuspumbad on modernsed, kõrgkvaliteetsed ja pikaealised ning alandavad märkimisväärselt Sinu energiakulusid. Kogu tootearendusega seotud uurimistöö ja lõplik tootmine toimub Mitsubishi Electric laborites ja tehastes. See kindlustab kõigile toodetele kõrge kvaliteedi ja töökindluse.

Uuel soojuspumbal Kirigamine MSZ-FH on müügigarantii kompressorile 5 aastat.

Kirigamine MSZ-FH tootelehele >>

Tagasi