Õhksoojuspumbad, soojuspumbad, õhukonditsioneerid, ventilatsiooniseadmed

Hydrobox – paindlik küttelahendus

Mitsubishi Electric on toonud turule uue kõrge efektiivsuse ja madala müratasemega Ecodan C välismoodulid. Invertertehnoloogiaga Ecodan C välismoodul on saadaval neljas võimsusklassis. Kahes välismoodulis on kasutusel küttetehnoloogia Zubadan. Unikaalne tehnoloogia tagab püsiva küttevõimsuse välistemperatuuril -15 ºC  ning garanteerib kütmise ka pakasega -28 ºC. Ecodan sisemoodulid on saadaval mitmes suuruses, mis võimaldab just Teie majale optimaalseimat valikut teha. Saadaval on ilma veeboilerita kompaktne sisemoodul-hüdroboks, millel kõrgust vaid 80 cm. Hüdroboks on varustatud paisupaagi, tsirkulatsioonipumba, vooluhulga anduri, filtri ja juhtsüsteemiga.

 

Kuidas Ecodan küttesüsteem töötab?

Ecodan on täiuslik süsteem kütmiseks ja sooja tarbevee tootmiseks. Soojuspump ammutab energiat välisõhust ja kannab selle üle Ecodan hüdroboksile, mis omakorda kütab radiaatorite või põrandakütte küttevett ja sooja tarbevett.

Ecodan C õhk-vesi-soojuspump sobib erineva suurusega majadele. Ecodani loomisel on suurt tähelepanu pööratud sobivusele nii radiaator kui ka põrandaküttesüsteemidele ning arvestatud tulevikunõuetega kütmisele ja sooja tarbevee tootmisele. Ecodan süsteem on ülimalt energiasäästlik ning seda on lihtne paigaldada.

Leia lähim edasimüüja >

Tõhus küttelahendus

Täiuslik Ecodan süsteem on täielikult loodud Mitsubishi Electricu Jaapani  tehastes ja laborites, mis kindlustab kvaliteedi ka kõige väiksemates detailides.

Ecodan uue põlvkonna Hydrobox küttelahendus on varustatud inverter tehnoloogiaga, mis tagab suure säästlikuse ja tõhusa kütmise.

Kasutage olemasolevat süsteemi

Kui valite Ecodan Hydroboks lahenduse, siis on võimalik kasutada olemasolevat süsteemi, nt juba olemasolevat eraldiseisvat veeboilerit. Ühendades Hüdroboksi olemasoleva süsteemiga saab koheselt hakata nautima Ecodan süsteemi energiasäästlikkust.

Ecodan C säästab kulutusi küttele, on äärmiselt energiasäästlik ning ülimalt keskkonnasõbralik viis kütmiseks ja sooja tarbevee tootmiseks.

Ecodan Hüdroboksi distantsjuhtimine

Veebirakenduse MELCloud abil saab lihtsalt ja sõltumata Sinu asukohast reaalajas jälgida soojuspumba tööd. Operatiivselt on võimalik saada telefoni ekraanile veateateid, kui soojuspumba töös peaks esinema häireid. Samuti on võimalik vastavalt vajadusele muuta soojuspumba tööseadistusi.

Lisateave MELCloud veebirakendue kohta

Kaks erinevat tsooni: PAC-TZ01-E

Sisekliima paremaks seadistamiseks saab maja jagada kaheks kütte-tsooniks, mida juhitakse juhtmevaba ruumianduriga. See võimaldab saavutada erinevates kütteahelates erinevaid sisetemperatuure (nt maja erinevatel korrustel põrandaküte ja radiaatorküte).

Milline on maja küttevajadus?

Energiasildil näidatud võimsuse (kW) järgi saate määrata, kas soojuspump suudab kütta väikest või suurt pinda.  Väiksem esitatud nominaalne võimsus (kW) katab ära väiksema pinna ja suurem esitatud nominaalne võimsus (kW) suurma pinna küttevajaduse.

Väikesel majal on väiksem võimsusvajadus kui suurel majal ja väikese maja puhul piisab kogu pinna kütmiseks väiksemast arvutuslikust võimsusest. Väike arvutuslik võimsus (kW) kütab ära väiksema pinna ja suur arvutuslik võimsus (kW) kütab ära suurema pinna.

Lisateave ERP-direktiivi kohta

Dokument

Leia edasimüüja ja küsi pakkumist