Õhksoojuspumbad, soojuspumbad, õhukonditsioneerid, ventilatsiooniseadmed

Tõhus ja võimas

Kirigamine (MSZ-FH) õhksoojuspumbal on unikaalsed omadused, mis tagavad kodus mugava sisekliima. Kõrge efektiivsus tagab töötamise ka karmidel pakaselistel päevadel. Kirigamine sobib suurepäraselt põhjamaisele kliimale. Soojuspumbal on kõrge sesoonne soojustegur (SCOP4,9).

Loodud põhjamaisele kliimale

Kirigamine MSZ-FH on loodud ja testitud arvestades põhjamaiseid kliimaolusid. Soojuspump hoiab toa sooja ka külmimatel talveöödel.  Rootsis on soojuspumba töötamist testitud ka välistemperatuuril -30 °C.  Lisaks on uue funktsioonina kasutusel kütterežiim +10 °C, mida on eriti mugav rakendada suvilates või köetavates garaažides.

 

Lisateave põhjamaade jaoks loodud/soojuspumbad-pohjamaadele/ soojuspumpade kohta.

I-See sensor (Human sensor)

Õhksoojuspump MSZ-FH on varustatud I-See sensoriga, mis võimaldab täielikult kontrollida soojuspumba tööd. Andur tuvastab inimese asukoha ruumis ja ka inimese viibimist ruumis. Vastavalt sellele suunab soojuspump õhuvoogu ruumis ning muudab kütmise/jahutamise temperatuuri. Andur on piisavalt tundlik eristamaks inimesi koduloomadest jt liikumistest ruumis.

 

Lisateave I-See sensori kohta

 

Hyper Heating küttetehnoloogia

Mitsubishi Electric inverterkompressor kohandab automaatselt oma võimsust vastavalt maja küttevajadusele. Küttetehnoloogia Hyper Heating  kindlustab ühtlase küttevõimsuse välistemperatuurini -15 °C. Lisaks sellele garanteeritakse kütmine kuni -25 °C pakasega. Põhjamaades on soojuspumpa MSZ-FH edukalt testitud ka välistemperatuuril -30 °C.

Lisateave Hyper Heating tehnoloogia kohta.

Disainiauhind
Good Design Award

Mitsubishi Electrici õhksoojuspump Kirigamine MSZ-FH omab unikaalseid omadusi, millega tehakse inimeste igapäevaelus mugavaks ja luuakse mugav sisekliima, on võitnud Jaapanis maineka disainiauhinna Good Design Award. See auhind antakse tootedisainile, mis rikastab igapäevaelu ja on inspireeriv ning väljapaistva kvaliteediga.

 

Õhuvoolu jagamine

Uus tehniline lahendus kaheosaline õhusuunaja juhib õhuvoolu vastavalt vajadusele soovitud suundades. See tagab ühtlasema soojuse jaotumise. Sõltuvalt soojuspumba sisemooduli asukohast ja kaheosalise õhusuunaja õigesti seadistamisel saab kütta samaaegselt isegi kahte korrust.

Tõhus õhupuhastus

Lisaks headele kütteomadustele on soojuspumba sisemoodul varustatud ka Plasma Quad-filtrisüsteemiga, mis puhastab ruumiõhu tõhusalt tolmust ja ebasoovitavatest osakestest.

 

 

Human Sensor – tark andur

Human Sensor ehk inimese tuvastamise andur annab täieliku kontrolli soojuspumba funktsioonide üle. Andur näeb inimese asukohta ruumis ja suunab õhuvoolu vastavalt sellele. Üldjuhul suunatakse õhuvool inimestest eemale, kuid kuumal suvepäeval võib olla soov just inimeste suunas õhuvool suunata. Kui kedagi ruumis ei viibi, siis saab soojuspumba automaatselt seadistada temperatuuri langetama või tõstma kahe kraadi ulatuses. Esmapilgul väike muutus, mis aitab säästa pikas perspektiivis märkimisväärselt energiakulusid.

Lisateave Human Sensori kohta.

Testivõitja

Õhksoojuspump Kirigamine MSZ-FH on testides saanud muljetavaldavaid tulemusi ning on siiani üks parimaid soojuspumpasid Põhjamaade turul. Kirigamine MSZ-FH on Rootsi Energiaagentuuri testide kohaselt omas klassis üks parimate energiasäästlikkuse näitajatega õhksoojuspumpasid.

 

Juhtige soojuspumpa interneti kaudu

Mitsubishi Electric internetirakenduse MELCloud abil saate juhtida ja seirata oma soojuspumpa reaalajas. Sõltumata sellest, kas viibite eemal või lõõgastute oma kodus diivanil. Kui seade on ühendatud WiFi ühenduse kaudu MELCloudiga, siis näete operatiivselt soojuspumba tööinfot ja ka kõiki veateateid kas arvuti, mobiili või tahvelarvuti ekraanil.

Lisainfo MELCloud internetirakenduse kohta

5-aastat garantiid kompressorile

Mitsubishi Electricu soojuspumba soetamisel võite kindel olla, et Teil on kodus modernse disaini, kõrgkvaliteetsete komponentidega, pika tööeaga ja küttekulusid säästev kütteseade pikkadeks aastataeks.

Kindlustunde tagamiseks kehtib soojuspumba Kirigamine MSZ-FH kompressorile 5-aastane müügigarantii.

Milline on küttevajadus?

Energiasildil näidatud võimsuse (kW) järgi saate määrata, kas soojuspump suudab kütta väikest või suurt pinda.  Väiksem esitatud nominaalne võimsus (kW) katab ära väiksema pinna ja suurem esitatud nominaalne võimsus (kW) suurma pinna küttevajaduse.

Väikesel majal on väiksem küttevõimsuse vajadus kui suurel majal ja väikese maja puhul piisab kogu pinna kütmiseks väiksemast arvutuslikust võimsusest.  Suurel majal on suurem küttevõimsuse vajadus ja seetõttu on vaja suurema pinna kütmiseks suuremat arvutuslikku võimsust.

Lisateave ERP-direktiivi kohta

Tehnilised andmed

Dokument

Võrdle Kirigamine (MSZ-FH) teiste soojuspumpadega

Toote nimi ja pilt Müratase Küttevõimsus Jahutusvõimsus SCOP Energiatõhususe klass (kütmine/jahutamine) Garanteeritud töötamine välistemperatuuril Garantii kompressorile (NB! garantii seadmele 2 aastat)
Kirigamine (MSZ-FH)
20 dB 1,0 - 6,6 kW 0,8 - 4,0 kW 4,9 A++ / A+++ -25 °C 5 aastat
DISAINMUDEL MSZ-EF (R32)
21dB 1,3 - 5,1 kW (MSZ-EF35) 1,1 - 4,0 kW (MSZ-EF35) 4,6 (MSZ-EF25) A++ / A+++ (MSZ-EF25) -20 °C 5 aastat
Kompaktne MSZ-AP
19 dB 1,0 - 7,3 kW 0,9 - 5,4 kW 4,7 A++ / A+++ -20 °C 5 aastat
Põrandale paigaldatav (MFZ-KJ)
19 dB 1,2 - 5,8 kW 0,5 - 3,7 kW 4,4 A+ / A+++ -25 °C 5 aastat
KIRIGAMINE STYLE (MSZ-LN)
19 dB 1,0 - 6,3 (MSZ-LN25); 1,0 - 6,6 (MSZ-LN35); 1,8 - 8,7 (MSZ-LN50) 0,8 - 3,5 (MSZ-LN25); 0,8 - 4,0 (MSZ-LN35); 1,8 - 5,8 (MSZ-LN50) 5,2 A+++ / A+++ - 25 °C 5 aastat
Leia edasimüüja