Õhksoojuspumbad, soojuspumbad, õhukonditsioneerid, ventilatsiooniseadmed

Õhukonditsioneer – õhksoojuspump

Suure võimsusega energiasäästlik õhukonditsioneer, mida saab vajadusel kasutada ka kütterežiimis. MSZ-GF60 / 71 sobib neile, kes soovivad ökonoomsemat, kuid energiatõhusamat lahendust. Stiilne disain võimaldab sisemooduli hõlpsalt siseinterjööriga siduda. Samuti on sisemoodulit kerge ja lihtne puhastada tänu Quick Clean Body omadusele. Turvaline valik, mis vähendab Teie energiakulusid!

Mõnus jahedus kuumal suvepäeval

Isegi põhjamaises kliimas on vahel siiski vajadus jahutamise järele. Paigaldades võimsa õhukonditsioneeri saab energiasäästlikult hoida maja mõnusalt jaheda ka kuumadel suvepäevadel.

Mitmed head omadused

Võimas ja lihtsalt paigaldatav õhukonditsioneer-soojuspump, millel on madal müratase (29 dB).  Säästlik kütterežiim +10°C, mida saab kasutada suvemajades, garaažides ja tühjades hoonetes, kus vajatakse kütmist. Seade tarnitakse koos infrapuna-kaugjuhtpuldiga, millega saab seadistada ka igaks nädalapäevaks sisse-välja taimeri. Seadme sisemoodulis on kasutusel pikaealine pestav õhufilter.

luftvärmepump tystast i klassen

MSZ-GF interneti kaudu juhtimine

Inernetirakenduse MELCloud abil saab reaalajas lihtsalt kliimaseadet seirata ja juhtida. Sõltumata sellest, kas viibite eemal või lõõgastute oma kodus diivani.

Kui seade on ühendatud WiFi ühenduse kaudu MELCloudiga, siis näete operatiivselt oma seadme tööinfot ja ka kõiki veateateid kas arvuti, mobiili või tahvelarvuti ekraanil.

 

Lisainfo MELCloud internetirakenduse kohta

5-aastat garantiid kompressorile

Mitsubishi Electricu kliimaseadme soetamisel võite kindel olla, et Teil on modernse disaini, kõrgkvaliteetsete komponentide, pika tööeaga säästlik kliimaseade pikkadeks aastateks. Kindlustunde tagamiseks kehtib MSZ-GF seeria seadmete kompressorile 5-aastane müügigarantii.

litet-hus

stort-hus

Millise võimsusega kliimaseade on sobiv?

Energiasildil näidatud võimsuse (kW) järgi saate määrata, kas kliimaseade suudab jahutada või kütta väikest või suurt pinda. Väiksem esitatud nominaalne võimsus (kW) katab ära väiksema pinna ja suurem esitatud nominaalne võimsus (kW) suurma pinna jahutus- või küttevajaduse.

 

Väikesel majal on väiksem jahutus- või küttevõimsuse vajadus kui suurel majal ja väikese maja puhul piisab kogu pinna jahutamiseks või kütmiseks väiksemast arvutuslikust võimsusest. Suurel majal on suurem jahutus- või küttevõimsuse vajadus ja seetõttu on vaja suurema pinna kütmiseks suuremat arvutuslikku võimsust.

 

Lisateave ERP-direktiivi kohta

 

Tehnilised andmed

Võrdle MSZ-GF teiste soojuspumpadega

Toote nimi ja pilt Müratase Küttevõimsus Jahutusvõimsus SCOP Energiatõhususe klass (kütmine/jahutamine) Garantii kompressorile (NB! garantii seadmele 2 aastat) Garanteeritud töötamine välistemperatuuril
MSZ-GF 29 dB 2,0 - 9,9 kW 1,4 - 8,7 kW 4,3 A+ / A++ 5 aastat -15 °C
Kompaktne MSZ-AP
19 dB 1,0 - 7,3 kW 0,9 - 5,4 kW 4,7 A++ / A+++ 5 aastat -20 °C
Lisainfo saamiseks leidke sobiv edasimüüja