Õhksoojuspumbad, soojuspumbad, õhukonditsioneerid, ventilatsiooniseadmed

BE SMART – STAY COOL

Eesti suvedes esineb päris pikki kuumi perioode, kus välistemperatuur tõuseb üle 30 kraadi. Sellistel perioodidel on põhjamaise kliimaga harjunud inimesel üsna raske toime tulla. Siin tulebki appi Mitsubishi Electricu õhukonditsioneer MSZ-HR COOL.
Enam ei pea toas istudes higistama ja öösel halvasti magama, saab tunda end hästi ja muretult. Nüüd on Teil võimalus kuumimatel suvepäevadel tõhusalt ja säästlikult jahutada oma kodumajapidamist.

Jahutab ruumi kiiresti ja efektiivselt

MSZ-HR COOL jahutab kiiresti ja efektiivselt sooja ruumi ning tagab mugava sisekliima. Kuna külm õhk on raskem kui soe, siis õhuvool on kohandatud külma õhu ühtlaseks jaotamiseks ruumis. See võimaldab jahedal õhul jõuda kogu ruumi tõhusalt ja kiiresti saavutada soovitud temperatuuri.

Kaugjuhtimine WiFi kaudu*

WiFi-liides võimaldab õhukonditsioneeri hõlpsasti juhtida Mitsubishi Electric veebirakenduse MELCloud abil. See on võimalik nii kodus diivanil kui ka kaugel reisil viibides.

* Lisatarvik tuleb eraldi soetada

Mugavus

Madala müratasemega MSZ-HR COOL jahutab siseruumi tõhusalt ning tagab hea ja rahuliku ööune. Nautige kuumadel suvepäevadel mõnusat jahedust ja head sisekliimat.

Kütmisrežiim

Efektiivse jahutusfunktsiooni kõrval on MSZ-HR COOL-iga võimalik kevadel ja sügisel ka kütta. Kütmine on tagatud välistemperatuuril kuni -10 ºC.

Kompaktne disain

MSZ-HR COOL sisemoodul on ülimalt kompaktse disainiga. See annab rohkelt võimalusi ja valikuid sobivasse kohta paigaldamiseks. Näiteks saab paigaldada sisemoodulit ukseava või akna kohale. MSZ-HR on varustatud kasutajasõbraliku kaugjuhtimispuldiga, millega saab mugavalt eemalt, nt diivanil istudes õhukonditsioneeri juhtida.

R32 – keskkonnasõbralik külmaagens

Uue külmaagensiga R32 teete keskkonnale teene, sest sellel on väiksem keskkonnamõju kui eelkäijatel.

Tehnilised andmed

Dokument

Leia sobiv edasimüüja ja küsi pakkumist