Õhksoojuspumbad, soojuspumbad, õhukonditsioneerid, ventilatsiooniseadmed

Firmast Mitsubishi Electric


Mitsubishi Electric on tänapäeval maailma üks juhtivaid ettevõtteid ja on esindatud kõigis maailmajagudes. Asjatundlikkus ja kvaliteet on teinud Mitsubishi Electricust ettevõtte, kellega peavad arvestama kõik samas tootevaldkonnas tegutsevad ettevõtted.

Lisateavet Mitsubishi Electricu Rootsi esinduse kohta leiate siit »

Kliimatoodete ärivaldkonnas tegeleme me muu hulgas sisekliimaga. Oma turu kõige laiema tootevalikuga on Mitsubishi Electric parandanud maailma siseruumikliimat juba üle 50 aasta. On tõsiasi, et oleme õhukonditsioneeride valdkonnas üks maailma juhtivaid ettevõtteid, kes müüb aastas umbes 15 miljonit seadet.

Põhjamaades oleme tegutsenud juba üle 40 aasta. Tänapäeval on meil üle 100 töötajat ja meie peakontor asub Stockholmis. Lisaks on meie müügikontorid Göteborgis ja Lundis. Meie Mitsubishi Electric Scandinavia’s vastutame meie oma toodete müügi ja tugiteenuste eest Rootsis, Soomes, Taanis ja Balti riikides.

Mitsubishi Electric on ka soojuspumpade ja õhukonditsioneeride turul juhtiv ettevõte. Kuna meie seadmed on meie enda toodetud ja me toodame ise meile eluliselt tähtsad komponendid, siis on meil hea võimalus kohandada seadmeid konkreetsete turgude jaoks. See tähendab, et meie soojuspumbad ja õhukonditsioneerid on kohandatud just nimelt meie põhjamaise kliima jaoks. Meil on turu üks laiemaid tootevalikuid, mille hulgast leiate kindlasti endale sobiva sisekliimalahenduse.

Mitsubishi Electric kliimaseadmed


Soojuspumbad, konditsioneerid, ventilatsiooniseadmed

Meie Eestis turustatvad tooted leiate siit

Mitsubishi Electric edasimüüjad


Võtke ühendust, oleme saadaval üle kogu riigi.

Volitatud edasimüüjad