Õhksoojuspumbad, soojuspumbad, õhukonditsioneerid, ventilatsiooniseadmed

Meist


Mitsubishi Electric on tänapäeval maailma üks juhtivaid ettevõtteid ja on esindatud kõigis maailmajagudes. Asjatundlikkus ja kvaliteet on teinud Mitsubishi Electricust ettevõtte, kellega peavad arvestama kõik samades tootevaldkonnas tegutsevad ettevõtted.

Ettevõte on Rootsis jaotatud kaheks juhtivaks ärivaldkonnaks: õhukonditsioneeridega seotud kliimatooted, ventilatsioon, soojuspumbad ning Factory Automation, mis tarnib tööstuse jaoks elektroonikakomponente. Neid tegevusvaldkondi täiendab haldusosakond.

Lisateavet Mitsubishi Electricu kohta leiate siit.

Kliimatoodete ärivaldkonnas tegeleme me muud hulgas sisekliimaga. Oma turu kõige laiema tootevalikuga on Mitsubishi Electric parandanud maailma siseruumikliimat juba üle 50 aasta. On tõsiasi, et oleme õhukonditsioneeride valdkonnas üks maailma juhtivaid ettevõtteid, kes müüb aastas umbes 15 miljonit seadet.

Põhjamaades oleme tegutsenud juba üle 30 aasta. Tänapäeval on meil umbes 70 töötajat ja meie peakontor asub Stockholmist põhja pool asuvas Häggvik. Lisaks on meie müügikontorid Göteborgis ja Lundis. Meie Mitsubishi Electric Scandinavia’s vastutame meie oma toodete müügi ja tugiteenuste eest Rootsis, Soomes, Taanis ja Balti riikides.

Mitsubishi Electric on tehnoloogiliselt juhtiv ettevõte, mis puudutab soojuspumpasid ja õhukonditsioneere. Kuna meie seadmed on meie enda toodetud ja me toodame ise meile eluliselt tähtsad komponendid, on meil hea võimalus kohandada seadmeid konkreetsete turgude jaoks. See tähendab, et meie soojuspumbad ja õhukonditsioneerid on kohandatud just nimelt meie põhjamaise kliima jaoks. Meil on turu kõige laiem tootevalik ja lõpmatud võimalused rahuldada just teie vajadusi siiseruumikliima suhtes.

Klimatprodukter


Luftkonditionering, Värmepumpar, Ventilation och Luftavfuktare

Läs Klimatprodukter

Företaget Mitsubishi


Varumärket Mitsubishi representeras idag av en grupp företag varav några av de mer kända är Motors, Tokyo-Mitsubishi Bank, Nikon Camera, Kirin Beer med flera.

Läs Företaget Mitsubishi