Õhksoojuspumbad, soojuspumbad, õhukonditsioneerid, ventilatsiooniseadmed

ECODAN D – täiuslik küttesüsteem

Ecodan D õhk-vesisoojuspump on täiuslik seade kütmiseks ja sooja tarbevee tootmiseks.  Soojuspump ammutab välisõhu soojusenergia ja suunab selle Ecodan-i sisemoodulisse, mis kütab omakorda radiaatorites või põrandaküttes ringlevat vett ning toodab sooja tarbevett. Ecodan D õhk-vesi-soojuspump sobib erineva suurusega majadele.

värmt ner till minus 28 grader

Invertertehnoloogia – ülimalt energiasäästlik

Mitsubishi Electricu inverterkompressoriga soojuspumbasüsteem Ecodan D ei tooda liigset kütteenergiat. Invertertehnoloogiaga kompressorite kasutamine soojuspumpades on ülimalt tõhus viis maja kütmiseks ja sooja tarbevee tootmiseks. Uusim tehnoloogia võimaldab saavutada märkimisväärset energia kokkuhoidu, suuremat vastupidavust ja madalamat mürataset.

R32 – keskkonnasõbralik külmaaine

Uus külmaagens R32 on võrreldes eelnevates mudelites kasutatud külmaainetest palju väiksema keskkonnamõjuga.

Paindlik küttelahendus

Ecodan D õhk-vesisoojuspumbad on saadaval erineva suuruse ja võimsusega. Ecodan D 200 liitrise  soojaveeboileriga sisemooduli kõrgus on vaid 1,6 m. Suure tarbeveevajaduse korral on võimalik valida ka suurem 300 liitrise sisemoodul. Väiksema ilma veeboilerita sisemooduli-hüdroboksi kõrgus on vaid 80 cm. Hüdroboks lahenduse puhul võimalik kasutada olemasolevat süsteemi, nt juba olemasolevat eraldiseisvat veeboilerit.

Split-tüüpi välismoodulid

– Täiuslik lahendus vesiküttesüsteemidele

– Maksimaalne energiasääst tänu inverterkompressorile

– Üks ventilaator, madal müratase, stiilne disain

– Välismooduli ja sisemooduli vahel ringleb külmaaine R32

– Paigalduse teostab sertifitseeritud paigaldustehnik

Ecodan D kütab ka karmi külmaga

Mudelid, millel on Mitsubishi Electric poolt patenteeritud küttetehnoloogia Zubadan kindlustavad püsiva küttevõimsuse välistemperatuurini -15 °C ja garanteerivad kütmise ka karmi pakasega kuni -28 °C, kusjuures soojuspumbal
puudub seiskumistemperatuur.

Distantsjuhtimine

Veebirakenduse MELCloud abil saab lihtsalt ja sõltumata asukohast reaalajas jälgida soojuspumba tööd. Operatiivselt on võimalik saada telefoni ekraanile veateateid, kui soojuspumba töös peaks esinema häireid. Samuti on võimalik vastavalt vajadusele muuta soojuspumba tööseadistusi.

 

Lisateave MELCloud veebirakendue kohta

Pumbakomplekt kahele erineva temperatuuriga kütteahelale: PAC-TZ02-E

Sisekliima paremaks seadistamiseks saab maja jagada kaheks kütte-tsooniks, mida juhitakse juhtmevaba ruumianduriga. See võimaldab saavutada erinevates kütteahelates erinevaid sisetemperatuure (nt maja erinevatel korrustel põrandaküte ja radiaatorküte).

Tehnilised andmed

Dokument