Õhksoojuspumbad, soojuspumbad, õhukonditsioneerid, ventilatsiooniseadmed

Suurepärane tehnoloogia ja stiilne disain

Kirigamine Zen on loodud sobima erineva interjööriga ruumidesse. Kas soojuspump võib olla ruumidisaini elemendiks? Ei maksa imestada, kui Kirigamine Zen on interjööri kõige pilkupüüdvam detail.

 

 

Unikaalsed funktsiooonid

Nädalataimer on suurepärane omadus, mis võimaldab seadistada soojuspumpa kõigiks nädalapäevadeks, et saavutada parimat mugavust ja suurimat kokkuhoidu. Ventilaatorirežiim võimaldab suurema õhuringluse vajadusel kasutada vaid ventilaatorit. Kütterežiim +10°C  teeb Kirigamine Zen-ist sobiva valiku majadele, kus on vaja hoida madalamat konstantset temperatuuri, kui ise seal ei viibi. Samas on saabumisel võimalik kiiresti ja efektiivselt tõsta temperatuuri sobivale tasemele.

Soojuspumba juhtimine WiFi kaudu

Mitsubishi Electric rakendusega MELCloud saab soojuspumpa reaalajas juhtida või seirata. Sõltumata sellest, kas viibite eemal või lõõgastute oma kodus diivanil. Kui seade on ühendatud WiFi ühenduse kaudu MELCloudiga, siis näete operatiivselt soojuspumba tööinfot ja ka kõiki veateateid kas arvuti, mobiili või tahvelarvuti ekraanil.

Lisainfo MELCloud internetirakenduse kohta

Konstrueeritud Jaapanis

Kirigamine Zen on välja töötatud ja toodetud Mitsubishi Electric enda tehastes, mis tagab kõrge kvaliteedi ka kõige väiksemale detailile.

japansk teknik

5-aastat garantiid kompressorile

Mitsubishi Electricu soojuspumba soetamisel võite kindel olla, et Teil on kodus modernse disaini, kõrgkvaliteetsete komponentidega, pika tööeaga ja küttekulusid säästev kütteseade pikkadeks aastataeks.

Kindlustunde tagamiseks kehtib soojuspumba Kirigamine Zen kompressorile 5-aastane müügigaranti.

Disainiauhinna Red Dot Design Award
võitja 2015. aastal!

Disainiauhind Red Dot Award on prestiižne auhind, mida antakse igal aastal välja disainikeskuses Design Zentrum Nordrhein Westfalen.

 

Milline on küttevajadus?

Energiasildil näidatud võimsuse (kW) järgi saate määrata, kas soojuspump suudab kütta väikest või suurt pinda.  Väiksem esitatud nominaalne võimsus (kW) katab ära väiksema pinna ja suurem esitatud nominaalne võimsus (kW) suurma pinna küttevajaduse.

Väikesel majal on väiksem küttevõimsuse vajadus kui suurel majal ja väikese maja puhul piisab kogu pinna kütmiseks väiksemast arvutuslikust võimsusest.  Suurel majal on suurem küttevõimsuse vajadus ja seetõttu on vaja suurema pinna kütmiseks suuremat arvutuslikku võimsust.

Lisateave ERP-direktiivi kohta

Tehnilised andmed

Võrdle DISAINMUDEL (MSZ-EF) teiste soojuspumpadega

Toote nimi ja pilt Müratase Küttevõimsus Jahutusvõimsus Garantii kompressorile (NB! garantii seadmele 2 aastat) Energiaklass (kütmine/jahutamine) Garanteeritud töötamine välistemperatuuril SCOP
DISAINMUDEL (MSZ-EF)
21db 1,1 - 5,5 kW 1,2 - 4,0 kW 5 aastat A++ / A+++ -20 °C 4,6
KIRIGAMINE STYLE (MSZ-LN)
19 dB 1,0 - 8,7 0,8 - 5,8 5 aastat A+++ / A+++ - 25 °C 5,2
Kompaktne MSZ-AP 19 dB 1,0 - 7,3 kW 0,9 - 5,4 kW 5 aastat A++ / A+++ -20 °C 4,7
Kirigamine (MSZ-FH)
20 dB 1,0 - 6,6 kW 0,8 - 4,0 kW 5 aastat A++ / A+++ -25 °C 4,9
Põrandale paigaldatav (MFZ-KJ)
19 dB 1,2 - 5,8 kW 0,5 - 3,7 kW 5 aastat A+ / A+++ -25 °C 4,4