Õhksoojuspumbad, soojuspumbad, õhukonditsioneerid, ventilatsiooniseadmed

STIILNE DISAIN – ERAKORDNE EFEKTIIVSUS

Kirigamine Style (MSZ-LN) on tõhus õhksoojuspump, mis kütab või jahutadab vastavalt vajadusele, tagades mugava ja meeldiva sisekliima. Põhiomadused nagu I-SEE sensor, öörežiim ja WiFi teevad uuest soojuspumbast tõeliselt nutika kliimaseadme.
Soojuspumba sisemoodul on suurepärase pilkupüüdva disainiga, sobides ka kõige stiilsema sisekujundusega ruumi.

Energiatõhus ja turvaline

Kirigamine Style energiatõhusus on kõrge: A+++ keskmistes kliimatingimustes ja A+ külmades kliimatingimustes. Sesoonne efektiivsusnäitaja SCOP on 5,2. See tähendab, et soojuspump annab iga elektrile kulutatud kW kohta tagasi 5,2 korda rohkem soojusenergiat. Lisaks on kompressoril 5-aastane müügigaranti.

Keskkonnasõbralik

Soojuspumbas Kirigamine Style kasutatakse keskkonnasõbralikku ja energasäästlikku külmaagensi R32. Kirigamine Style on hea valik, arvestades meid ümbritsevat keskkonda.

MUZ-LN25,35_Utomhusdel_transparant

Madal müratase

Kirigamine Style on üks vaiksemaid soojuspumpasid turul. Lisaks on ainulaadne öörežiim, mille sisselülitamisel väheneb välismooduli müratase 3 dB võrra.

Märkab detaile

Kirigamine Style on varustatud I-SEE infrapunaanduriga, tänu millele ei jää ükski koht ruumis kütmata. Andur tuvastab inimese asukoha ruumis ja seadistub vastavalt sellele. Ruumis viibija saab hõlpsalt valida, kas õhuvool suunatakse tema poole või eemale.

Anduri abil saab inimeste ruumist lahkumisel automaatselt tõsta või langetada ruumi temperatuuri kahe kraadi võrra. Esmapilgul väike muutus säästab pikas perspektiivis märkimisväärselt energiakulusid

 

Lisateave I-See anduri kohta

Fokusseerub inimesele

Kirigamine Style jälgib ruumi ja salvestab mällu kõik liikumised ja temperatuurid. Seade määrab kindlaks, kus inimesed kõige rohkem viibivad ja seadistab õhuvoolu ning suunab sooja või jaheda õhu sinna, kus seda kõige rohkem vajatakse.

Suurepärane küttevõimsus

Peamine tunnussuurus, nominaal- ehk arvutuslik küttevõimsus (P-design) näitab, kui suurt pindala soojuspump suudab kütta. Soojuspumba juures tuleb tähelepanu pöörata sesoonsele soojustegurile (SCOP). Isegi, kui soojuspumba SCOP väärtus on kõrge, on kodumajapidamisele küttevõimsuse ja säästlikkuse tagamiseks vajalik õigesti dimensioneeritud soojuspumpa. Kirigamine Style eeliseks on kõrge efektiivsus ja suur küttevõimsus.

 

 

Hyper heating tehnoloogia

Kirigamine Style kohandab oma võimsuse vastavalt maja küttevajadusele. Tänu Hyper Heating küttetehnoloogiale säilitab soojuspump ühtlase muutumatu küttevõimsuse veel ka välistemperatuuril -15 °C. Veelgi enam, kütmise efektiivsus garanteeritakse ka -25 °C pakasega.

 

Lisateave Hyper Heating tehnoloogia kohta

Testitud -35 °C pakasega

Kirigamine Style-i vastupidavust on testitud sõltumatu katselabori poolt ka -35 °C pakasega. Testi tulemusel saab väita, et Kirigamine Style ei lülitu veel välja kui temperatuur langeb alla -30 °C. Tuba püsib soe ka külmimatel talveõhtutel.

Levitab soojust

Kirigamine Style omab kahte autonoomselt töötavat õhusuunajat (Double Flap), mis võimaldavad õhuvoolu kergesti suunata soovitud ruumiossa. Soojuspumba õige paigalduskoha valimisel saab soojust efektiivselt jaotada isegi kahe korruse vahel.

 

Double Flap-süsteem

Režiimi lukustamine

Õhksoojuspumba saab lihtsalt lukustada kütmis- või jahutusrežiimile.

Ventilaator-režiim

Kirigamine Style ei hoolitse ainult kütmise eest talvel ja jahutamise eest suvel, vaid võimaldab ventilaator-režiimil ka ruumi temperatuuri ühtlustada. Näiteks, kasutades veel lisaküttekehana kaminat levib soojus ruumis paremini.

 

Režiimi lukustamine

Soojuspumba saab lihtsalt lukustadada kütmis- või jahutusrežiimile.

Häälestatav kütterežiim

Soojuspumpa saab seadistada säästlikule kütterežiimile alates +10 ºC ja häälestada ühe kraadi haaval temperatuurini +31 ºC.

Integreeritud WiFi

Kirigamine Style omab integreeritud WiFi süsteemi, mis võimaldab hõlpsalt soojuspumpa monitoorida ja juhtida internetirakenduse MELCloud abil. Ükskõik, kas viibime kodus diivanil või reisil. Nii on tagatud täielik kontroll soojuspumba üle igal ajahetkel. Valige võrk, sisestage salasõna ja Kirigamine Style ühendub automaatselt rakendusega MELCloud. Enam lihtsamaks minna ei saa!

Lisateave WiFi ja interneti kaudu juhtimisest

Nädalataimer

Nädalataimeri abil saab seadistada aja, mil Kirigamine Style Teie kodu sisekliima eest hoolt kannab. Taimerifunktsioon võimaldab seadistada kohandatud režiime ja temperatuure vastavalt kasutaja erisoovidele. Määrata saab kuni neli toimingut päevas.

Juhtmevaba pult

Kirigamine Style juhtmevaba juhtpult annab igakülgse kontrolli. Juhtpult on saadaval neljas värvitoonis vastavalt valitud Kirigamine Style sisemooduli värvitoonile.

Puhtam toaõhk

Lisaks suurepärastele kütteomadustele puhastab Kirigamine Style ka toaõhku. Plasma Quad filter kõrvaldab tõhusalt viirused, allergeenid, tolmu, hallituse, bakterid või muud soovimatud osakesed.

 

Plasma Quad-filter

Tõrjub tolmu ja mustuse

Soojusvaheti ja ventilaatori pinnaviimistlus Dual Barrier Coating tõrjub tolmu ja mustust, suurendades soojuspumba energiatõhusust ja pikendab seadme eluiga.

Good Design Award
disainiauhinna võitja

Mitsubishi Electrics õhksoojuspump Kirigamine Style on võitnud Jaapanis maineka disainiauhinna Good Design Award. See auhind omistatakse tootedisainile, mis rikastab igapäevaelu ja on inspireeriv ning väljapaistva kvaliteediga.

Tehnilised andmed

Dokument

Võrdle KIRIGAMINE STYLE (MSZ-LN) teiste soojuspumpadega

Toote nimi ja pilt Energiatõhususe klass (kütmine/jahutamine) SCOP Töötamine on testitud Põhjamaades välistemperatuuril Garanteeritud töötamine välistemperatuuril Müratase Küttevõimsus Jahutusvõimsus Garantii kompressorile (NB! garantii seadmele 2 aastat)
KIRIGAMINE STYLE (MSZ-LN)
A+++ / A+++ 5,2 - 35 °C - 25 °C 19 dB 1,0 - 6,3 (MSZ-LN25); 1,0 - 6,6 (MSZ-LN35); 1,8 - 8,7 (MSZ-LN50) 0,8 - 3,5 (MSZ-LN25); 0,8 - 4,0 (MSZ-LN35); 1,8 - 5,8 (MSZ-LN50) 5 aastat
Kirigamine (MSZ-FH)
A++ / A+++ 4,9 -25 °C 20 dB 1,0 - 6,6 kW 0,8 - 4,0 kW 5 aastat
DISAINMUDEL MSZ-EF (R32)
A++ / A+++ (MSZ-EF25) 4,6 (MSZ-EF25) -20 °C 21dB 1,3 - 5,1 kW (MSZ-EF35) 1,1 - 4,0 kW (MSZ-EF35) 5 aastat
Põrandale paigaldatav MFZ-KW
A+ / A+++ 4,1 -25 °C 18 dB 0,2 - 5,1 kW (MFZ-KW25VG); 0,2 - 6,0 (MFZ-KW35VG) 0,7 - 3,6 kW (MFZ-KW25VG); 0,7 - 4,3 (MFZ-KW35VG) 5 aastat
MSZ-AP
A++ / A+++ 4,7 -20 °C 19 dB 1,0 - 7,3 kW 0,9 - 5,4 kW 5 aastat