Õhksoojuspumbad, soojuspumbad, õhukonditsioneerid, ventilatsiooniseadmed

Tõhus ja kompaktne õhksoojuspump

MSZ-FT soojendab ruume tõhusalt ja märkamatult. Uus õhksoojuspump on lihtsalt paigaldatav ning sobib kõikjale, nt uuselamutesse, suvemajadesse, garaažidesse või muudesse lemmikkohtadesse.

MSZ-FT teeb oma tööd sujuvalt ja vaikselt

Õhksoojuspump MSZ-FT on paindlikult kasutatav, vaikne ja töökindel. Tänu kompaktsetele mõõtmetele ja stiilsele välimusele sulandub soojuspumba sisemoodul enamikesse interjööridesse. Madalaimal töörežiimil on soojuspumba müratase äärmiselt madal, vaid 19 detsibelli, mis on võrreldav sosinaga.

Kohandatud meie kliimale

MSZ-FT on ametlike edasimüüjate kaudu Eestis saadaval spetsiaalses Skandinaavia versioonis, mis on välja töötatud, toodetud ja testitud meie kliimatingimustele vastavalt. Soojuspump töötab ka käreda pakasega ja Te ei pea muretsema, et see välja lülitub. MSZ-FT tagab, et sisekliima püsib soe ja mugav ka külmadel talveöödel. Kasutusel on funktsioonid, mis on välja töötatud põhjamaise kliima jaoks. Nt nutikas sulatamistehnoloogia või õhuringlusrežiim, kus soojuspump lülitub soovitud temperatuuri saavutamisel automaatselt ventilaatori režiimi. Veenduge mudeli MSZ-FT valimisel, et sellel oleks tähis SC, mis tähistab mudeli tähistuses “Skandinaavia”.

Tõhus küttetehnoloogia

Tavapäraste õhksoojuspumpade küttevõimsus järjest väheneb, mida külmemaks väljas läheb. Mitsubishi Electricu soojuspumpadel, mis kasutavad unikaalset küttetehnoloogiat Hyper Heating püsib küttevõimsus ka pakaseliste ilmadega välistempetratuurini -20 °C . See on õhksoojuspumpade turul ainulaadne omadus. Veelgi enam, kütmine on tehase poolt garanteeritud välistemperatuurini -25 °C ja vastavalt testimistele Põhjamaades jätkub kütmine välistemperatuurini -35 °C.

Õhuringlusrežiim

Õhksoojuspump MSZ-FT lülitab soovitud sisetemperatuuri saavutamisel automaatselt sisse õhuringlusrežiimi, mis aitab muudest soojusallikatest pärinevat soojust hajutada, nt puuküttega pliit või kamin. Täiustatud konstruktsiooniga ventilaator hajutab olemasolevat soojust tõhusamalt suuremates ruumides.

Keskkonnasõbralik ja säästlik

Kõik meie uued õhk-õhksoojuspumbad töötavad uue külmaagensiga R32. R32 keskkonnamõju on oluliselt väiksem kui traditsioonilistel külmutusagensitel. Soojuspumbal MSZ-FT on ka kõrge efektiivsus, aastane kasutegur (SCOP) on 4,7. See tähendab, et saate ühe kütmisele kulutatud euro kohta 4,7 korda rohkem soojust kui elektriküttega. Mis omakorda tähendab olulist elektrikulude vähendamist.

Õhksoojuspump on abiks allergikutele

Sisekeskkonda sattunud õietolmu allergeensed osakesed võivad olla aktiivsed aasta läbi. MSZ-FT sisemoodulile saab osta juurde lisatarviku – hõbeioonidega õhupuhastusfiltri, mis eemaldab õhust õietolmu väga tõhusalt.

Kompaktsete mõõtmetega ja ülimalt efektiivne

Vaatamata kompaktsele suurusele on uuel mudelil MSZ-FT rohkelt mugavust ja säästlikkust tagavaid omadusi:

 

Sisseehitatud WiFi – mille kaudu saab hõlpsasti rakenduse MELCloud kaudu soojuspumba tööd juhtida. See võimaldab Teil nt enne koju jõudmist kütmist tõsta või alustada jahutamist.

 

Säästlik kütterežiim +10 °C

 

Nädalataimer – võimaldab eelprogrammeerida soojuspumba nii, et teil oleks näiteks öösel, tööl olles või puhkuse ajal automaatselt madalam temperatuur.

 

Öörežiim – vähendab mürataset vaiksetes välistingimustes.

Tehnilised andmed

Dokument

Võrdle Ülimalt kompaktne! MSZ-FT teiste soojuspumpadega

Toote nimi ja pilt Energiatõhususe klass MSZ-FT25/-FT35 (kütmine/jahutamine) Garanteeritud töötamine välistemperatuuril Töötamine on testitud Põhjamaades välistemperatuuril Külmaagens Müratase Küttevõimsus (min – max) kW Jahutusvõimsus (min – max)
Ülimalt kompaktne! MSZ-FT
A++/A+++ -25 °C -35 °C R32 19 dB(A) 0,9 - 6,2 (MSZ-FT25); 0,9 - 6,6 (MSZ-FT35) 0,8 - 3,5 (MSZ-FT25); 0,8 - 4,0 (MSZ-FT35)
KIRIGAMINE STYLE (MSZ-LN)
- 25 °C - 35 °C 19 dB
MSZ-AP
-20 °C R32 19 dB
Kirigamine (MSZ-FH)
-25 °C 20 dB
DISAINMUDEL MSZ-EF (R32)
-20 °C R32 21dB