Õhksoojuspumbad, soojuspumbad, õhukonditsioneerid, ventilatsiooniseadmed

Kompaktne kliimaseade

MSZ-AP on kompaktne seinale paigaldatav soojuspumba mudel, mis sobib suurepäraselt väiksematele majadele ja suvilatele. Kui soovite kütta või jahutada suvemaja, siis on MSZ-AP sobiv seade just Teile.

Säästlik kütteseade

Soojuspump MSZ-AP on äärmiselt energiatõhus, sesoonne soojustegur (SCOP) on 4,7. See tähendab, et saate tavalise elektriküttega (elektriradiaator või puhur) võrreldes kuni 4,7 korda rohkem kütteenergiat.

Parem soojuse jaotamine ja madal müratase

Õhksoojuspumba MSZ-AP sisemoodulis on parendatud õhuvoolu suunamist. See tähendab, et otsest õhuvoolu suunatakse täpsemalt, et saavutada ruumis ühtlasem soojuse jaotumine. Valida saab ka ventilaatorirežiimi, mis aitab nt kamina või pliidi soojust ruumis levitada. MSZ-AP müratase on ülimalt madal, vaid 19 dB(A). Seda võib võrrelda sosistamisega.

R32 – keskkonnasõbralik külmaaine

Uus külmaagens R32 on võrreldes eelnevates mudelites kasutatud külmaagensidega palju väiksema keskkonnamõjuga.

Suvemajja

MSZ-AP annab võimaluse pikemalt suvemajas viibida, sest annab mõnusat sooja ka külmadel aegadel. Lisaks saab kuumal suvepäeval kasutada jahutusfunktsiooni.

Ühepereelamusse

MSZ-AP on täiuslik lisakütteseade olemasolevale küttesüsteemile. Lihtsalt kasutatav ja ülimalt energiasäästlik.

Garaaži

Soojuspump MSZ-AP on ideaalne valik garaaži. Enam pole vaja külma või rõskust kannatada. Pakaselistel talveöödel on ka auto soojas.

Sisseehitatud WiFi*

Sisseehitatud WiFi ühendus võimaldab lihtsalt juhtida ja seirata MSZ-AP tööd internetirakenduse MELCloud kaudu.

* Kuulub komplekti vaid mudelitel tähisega MSZ-AP VGK.

Lisainfo MELCloud internetirakenduse kohta

Öörežiim

Öörežiimis on välisosa müratase väiksem kuni 3 dB (A). See kindlustab, et miski ei häiri Teie rahulikku ööund.

Säästlik ja turvaline

Õhksoojuspump Mitsubishi Electric MSZ-AP on ülimalt energiatõhus ning seega säästab raha küttekuludelt. Lisaks on  MSZ-AP töökindel ja turvaline valik. Soojuspumba kompressorile kehtib 5-aastane garantii.

Säästlik kütterežiim

MSZ-AP hoiab ruumides kogu talve jooksul sooja ning kaitseb maja külmumise eest. Säästlikus kütterežiimis saab valida astmevabalt temperatuure vahemikus +10 ºC kuni +31 ºC .

Paindlikkus

Nädalataimerit kasutades on võimalik saada lisakokkuhoidu. Saadaval on neli seadistusvalikut igaks nädalapäevaks.

5-aastat garantiid kompressorile

Mitsubishi Electricu soojuspumba soetamisel võite kindel olla, et Teil on kodus modernse disaini, kõrgkvaliteetsete komponentidega, pika tööeaga ja küttekulusid säästev kütteseade pikkadeks aastateks.

Kindlustunde tagamiseks kehtib soojuspumba Kirigamine MSZ-AP kompressorile 5-aastane müügigarantii.

Milline on küttevajadus?

Energiasildil näidatud võimsuse (kW) järgi saate määrata, kas soojuspump suudab kütta väikest või suurt pinda.  Väiksem esitatud nominaalne võimsus (kW) katab ära väiksema pinna ja suurem esitatud nominaalne võimsus (kW) suurema pinna küttevajaduse.

Väikesel majal on väiksem küttevõimsuse vajadus kui suurel majal ja väikese maja puhul piisab kogu pinna kütmiseks väiksemast arvutuslikust võimsusest.  Suurel majal on suurem küttevõimsuse vajadus ja seetõttu on vaja suurema pinna kütmiseks suuremat arvutuslikku võimsust.

Lisateave ERP-direktiivi kohta

Tehnilised andmed

Dokument

Võrdle MSZ-AP teiste soojuspumpadega

Toote nimi ja pilt Müratase Küttevõimsus Jahutusvõimsus SCOP Energiatõhususe klass (kütmine/jahutamine) Garantii kompressorile (NB! garantii seadmele 2 aastat) Garanteeritud töötamine välistemperatuuril Külmaagens
MSZ-AP
19 dB 1,0 - 7,3 kW 0,9 - 5,4 kW 4,7 A++ / A+++ 5 aastat -20 °C R32
DISAINMUDEL MSZ-EF (R32)
21dB 1,3 - 5,1 kW (MSZ-EF35) 1,1 - 4,0 kW (MSZ-EF35) 4,6 (MSZ-EF25) A++ / A+++ (MSZ-EF25) 5 aastat -20 °C R32
Kirigamine (MSZ-FH)
20 dB 1,0 - 6,6 kW 0,8 - 4,0 kW 4,9 A++ / A+++ 5 aastat -25 °C
KIRIGAMINE STYLE (MSZ-LN)
19 dB 1,0 - 6,3 (MSZ-LN25); 1,0 - 6,6 (MSZ-LN35); 1,8 - 8,7 (MSZ-LN50) 0,8 - 3,5 (MSZ-LN25); 0,8 - 4,0 (MSZ-LN35); 1,8 - 5,8 (MSZ-LN50) 5,2 A+++ / A+++ 5 aastat - 25 °C
Põrandale paigaldatav MFZ-KW
18 dB 0,2 - 5,1 kW (MFZ-KW25VG); 0,2 - 6,0 (MFZ-KW35VG) 0,7 - 3,6 kW (MFZ-KW25VG); 0,7 - 4,3 (MFZ-KW35VG) 4,1 A+ / A+++ 5 aastat -25 °C R32