Õhksoojuspumbad, soojuspumbad, õhukonditsioneerid, ventilatsiooniseadmed

Kompaktne ja tõhus

Mitsubishi Electric MFZ-KJ on põrandale paigaldatav õhksoojuspump, mis on varustatud ainulaadse Hyper Heating küttetehnoloogiaga. Antud mudel kuulub turu efektiivseimate õhksoojuspumpade hulka. Sisemooduli kompaktsed mõõtmed võimaldavad ka lihtsat paigaldust. Sisemoodul sulandub diskreetselt ümbritsevasse interjööri ning kütab ja jahutab ühtlaselt ja õdusalt.

Meeldiv sisekliima aastaringselt

Õhksoojuspump MFZ-KJ on loodud põhjamaisele kliimale ja suudab tagada tänu Hyper Heating küttetehnoloogiale kütmise ka kõige käredama pakasega. Samas on lisaväärtusena olemas jahutusfunktsioon, mis pakub värskendavat ja meeldivat jahedust kuumadel suvepäevadel.

Sisekliima juhtimine

Stiilse disainiga kasutajasõbralik kaugjuhtimispult võimaldab lihtsalt muuta sisekliima seadistusi. Nädalataimeri funktsiooni abil saab juhtida soojuspumba tööd vastavalt nädalaprogrammile. Seadistada kodust eemalviibimisel automaatselt soojuspumpa madalamale temperatuurile ning naasmisel taastada sobiv ja mugav toatemperatuur. See aitab veelgi küttekulusid kokku hoida.

värmepump kontroll

Hyper Heating küttetehnoloogia

Mudelis MFZ-KJ on kasutusel Hyper Heating  küttetehnoloogia, mis kindlustab püsiva küttevõimsuse välistemperatuurini -15°C. Lisaks sellele garanteeritakse kütmine ka -25 °C pakasega.

Lisateave Hyper Heating tehnoloogia kohta

 

Märkimisväärselt vaikne soojuspump

MFZ-KJ eeliseks on stiilne ja diskreetne disain. Põrandale paigaldatav sisemoodul sulandub ümbritsevasse interjööri ja ei mõju võõrkehana. Ventilaatori konstruktsioon tagab ruumi ühtlasema kütmise või jahutamise. MFZ-KJ sisemoodulil on äärmiselt madal müratase 19 dB(A). Omas klassis üks parimaid.

luftvärmepump tystast i klassen

Juhtige soojuspumpa interneti kaudu

Mitsubishi Electric internetirakenduse MELCloud abil saate juhtida ja seirata oma soojuspumpa reaalajas. Sõltumata sellest, kas viibite eemal või lõõgastute oma kodus diivanil. Kui seade on ühendatud WiFi ühenduse kaudu MELCloudiga, siis näete operatiivselt soojuspumba tööinfot ja ka kõiki veateateid kas arvuti, mobiili või tahvelarvuti ekraanil.

Lisainfo MELCloud internetirakenduse kohta

Kompressorile 5 aastat garantiid

Mitsubishi Electricu soojuspumba soetamisel võite kindel olla, et Teil on kodus modernse disaini, kõrgkvaliteetsete komponentidega, pika tööeaga ja küttekulusid säästev kütteseade pikkadeks aastataeks.

Kindlustunde tagamiseks kehtib soojuspumba Kirigamine MSZ-FH kompressorile 5-aastane müügigarantii.

.

Milline on küttevajadus?

Energiasildil näidatud võimsuse (kW) järgi saate määrata, kas soojuspump suudab kütta väikest või suurt pinda.  Väiksem esitatud nominaalne võimsus (kW) katab ära väiksema pinna ja suurem esitatud nominaalne võimsus (kW) suurma pinna küttevajaduse.

Väikesel majal on väiksem küttevõimsuse vajadus kui suurel majal ja väikese maja puhul piisab kogu pinna kütmiseks väiksemast arvutuslikust võimsusest.  Suurel majal on suurem küttevõimsuse vajadus ja seetõttu on vaja suurema pinna kütmiseks suuremat arvutuslikku võimsust.

Lisateave ERP-direktiivi kohta

Tehnilised andmed

Dokument

Võrdle Põrandale paigaldatav (MFZ-KJ) teiste soojuspumpadega

Toote nimi ja pilt Küttevõimsus Jahutusvõimsus SCOP Müratase Garanteeritud töötamine välistemperatuuril Energiatõhususe klass (kütmine/jahutamine) Garantii kompressorile (NB! garantii seadmele 2 aastat)
Põrandale paigaldatav (MFZ-KJ)
1,2 - 5,8 kW 0,5 - 3,7 kW 4,4 19 dB -25 °C A+ / A+++ 5 aastat
Kirigamine (MSZ-FH)
1,0 - 6,6 kW 0,8 - 4,0 kW 4,9 20 dB -25 °C A++ / A+++ 5 aastat
DISAINMUDEL MSZ-EF (R32)
1,3 - 5,1 kW (MSZ-EF35) 1,1 - 4,0 kW (MSZ-EF35) 4,6 (MSZ-EF25) 21dB -20 °C A++ / A+++ (MSZ-EF25) 5 aastat
Kompakt (MSZ-SF)
1,0 - 7,3 kW 0,9 - 5,4 kW 4,3 19dB -20 A+ / A++ 5 år
Leia edasimüüja ja küsi pakkumist