Õhksoojuspumbad, soojuspumbad, õhukonditsioneerid, ventilatsiooniseadmed

Äriidee ja strateegia


Mitsubishi Electricsi suur eelis on see, et baasuuringud ja tootearendus tehakse oma laborites ning kõik olulised komponendid valmistatakse oma tehastes. Tänu sellele saame garanteerida kvaliteedi ja ettenähtud tehnilised andmed kõigile seadmetele, mida müüakse kaubamärgi Mitsubishi Electric all.

 

Valitud edasimüüjad

Kogu ahela kindlustamiseks teeme koostööd valitud pädevate edasimüüjate ja akrediteeritud paigaldusfirmadega. See muudab Mitsubishi Electricsi tooted tarbijale ohutuks valikuks ja on meie eesmärgi saavutamise eeltingimus – saada oma tootevaldkonnas Põhjamaade turuliidriks.

Mitsubishi Electricsi pikaajaline äriidee

Mitsubishi Electricsi tooteid iseloomustab moodne disain, parim kvaliteet, pikk kasutusiga ja suur ökonoomsus kasutamisel. Tänu meie pikaajalisele äriideele ja sellele, et arendame ja toodame ise nii oma lõpptooteid kui kõiki olulisi komponente ning turustame neid oma ettevõtete kaudu kõigil olulistel turgudel, tagame klientidele parima võimaliku töökindluse ja seega parima ökonoomsuse. Me nimetame seda Mitsubishi Electricu kvaliteediks.

Meie tipptasemel tehniline asjatundlikkus tagas meile tiheda konkurentsiga Jaapani turul paljude tooteliikide osas juhtpositsiooni. Seetõttu on igati loogiline püstitada eesmärk saavutada sama positsioon ka meie Skandinaavia turul.

Kindel investeering


Mitsubishi Electricu soojuspump tähendab turvalist valikut. Kõigi nende jõupingutuste juures, mida me pühendame meie soojuspumpade kvaliteedile ja arendamisele, loeme me ka iseenesest mõistetavaks, et neid tarnivad ja paigaldavad parimad edasimüüjad.

Lugege turvalise investeeringu kohta

Keskkonnavastutus


”Eco Changes” väljendab Mitsubishi Electricsi nägemust keskkonnakaitsest ja meie eesmärki püüelda pidevalt rohelisema tuleviku suunas, rajades teed globaalse keskkonnatehnoloogia valdkonnas ja arendades meie ainulaadseid tugevaid külgi töötlevas tööstuses. See väljendab ka meie püüdlusi teha koostööd meie klientidega, et muuta globaalset keskkonda paremaks.

Lugege keskkonnavastutuse kohta