Õhksoojuspumbad, soojuspumbad, õhukonditsioneerid, ventilatsiooniseadmed

Soojuspumbad Põhjamaadele


Turul arutletakse aktiivselt soojuspumpade tähenduse üle, mis on spetsiaalselt välja töötatud meie Põhjamaa-kliima jaoks. Paljud maaletoojad arvavad, et see on ülimalt tähtis, teised väidavad, et Lõuna-Euroopast pärit soojuspump töötab ka siin. Meie Mitsubishi Electricus väidame kindlalt, et spetsiaalselt meie külma Põhja-Euroopa kliima jaoks soojuspumpade tootmine ja testimine ON suure tähtsusega! Kohe selgitame selle põhjust.

 

Enamik õhksoojuspumpadest on algselt välja töötatud sooja kliimaga maades õhukonditsioneerina kasutamiseks. Mitsubishi Electricu õhksoojuspumbad on aga siin Põhjamaades välja töötatud, konstrueeritud ja valmistatud karmi põhjamaise kliimaga hakkamasaamiseks.

Meie karmi kliima jaoks

Mitsubishi Electric Scandinavia kulutab palju aega ja tööd selleks, et luua soojuspumpasid Põhjamaade kliima jaoks. Koos majaomanikega kogu Rootsis, kelle majadesse oleme paigaldanud soojuspumpasid ja saanud testida nende töötamist, oleme töötanud välja uued soojuspumbad, mis on täielikult ette nähtud meie karmi kliima ja aastaaegade vaheldumise jaoks.

Esitame nõudeid oma tehastele Jaapanis, Tais ja Šotimaal tagamaks, et nad tarniksid vastupidavaid, efektiivseid ja energiasäästlikke soojuspumpasid just meie kliima jaoks. Soojuspumba välismoodul on juba tehases varustatud spetsiaalse küttekontuuriga, mis hoolitseb jää, lume ja kondensaatvee eemaldamise eest.

Kohandatud meie aastaaegadele

Soojuspumba elektroonika on programmeeritud ja kohandatud nii, et see sobiks meie aastaaegadele ning ilma ja temperatuuri muutustele. Peale selle on soojuspumpa testitud ja selle töötamine on garanteeritud kuni temperatuurini -25 °C, samal ajal kui Põhjamaade jaoks kohandamata soojuspumba töötamine garanteeritakse ainult kuni temperatuurini -10 °C.

Mitsubishi Electricu teised esindused Euroopas ei kasuta neid spetsiaalselt põhjamaadele kohandatud soojuspumpasid, vaid nendel on oma mudelid, mis on kohandatud nende kliima jaoks. Erinevad soojuspumbamudelid ei ole ette nähtud kasutamiseks teises kliimapiirkonnas. Meie Põhjamaade jaoks väljatöötatud soojuspumpasid on siiski soovitatav kasutada sarnase kliimaga piirkondades, näiteks Venemaal ja Alpides.

 

 

Soojuspumbad lõunapoolsemate laiuskraadide jaoks

Siinsel turul müüakse praegu ka Mitsubishi Electricu õhksoojuspumpasid, mis EI OLE varustatud Põhjamaade kliimas töötamiseks. Juhime oma klientide tähelepanu sellele, et need mudelid ei ole valmistatud meie juures Mitsubishi Electric Scandinavia’s. Need on valmistatud lõunapoolsema kliimaga riikide, näiteks Hispaania ja Itaalia jaoks, ja seal tuleb neid ka kasutada. Kui paigaldada need mudelid meie laiuskraadil, siis võivad need madalal temperatuuril lakata töötamast ning rikki minna. Hoiatame oma kliente nende mudelite ostmise eest ja soovitame alati veenduda, et õhksoojuspump on ette nähtud Põhjamaade kliima jaoks.

Kontrollige oma soojuspumpa

Meie kliima jaoks kohandatud soojuspumba nime lõpus on tähed HZ (saab kontrollida ainult välisseadme nime järgi: nt MUZ-FH25VEHZ). Lõunapoolsete laiuskraadide jaoks kohandatud soojuspumbal puudub tähis HZ, näiteks MUZ-FH25VA. Soovitame ostjal hilisemate probleemide vältimiseks seoses soojuspumbaga seda enne pumba ostmist alati kontrollida. Hoolitsege selle eest, et ostate soojuspumba ja lasete selle paigaldada meie sertifitseeritud edasimüüjal.

Meie soojuspumbad,mis on toodetud Põhjamaade kliima jaoks, leiate SIIT.

Soojuspumpadest


Õhk-õhk soojuspump ja õhk-vesi soojuspump hangivad soojusenergia välisõhust ja annavad selle üle siseruumis paiknevale ringluspumbale.

Lisateave soojuspumpade kohta