Õhksoojuspumbad, soojuspumbad, õhukonditsioneerid, ventilatsiooniseadmed

Keskkonnavastutus


miljövänlig uppvärmning

Eco Changes

”Eco Changes” väljendab Mitsubishi Electricsi nägemust keskkonnakaitsest ja meie eesmärki püüelda pidevalt rohelisema tuleviku suunas, rajades teed globaalse keskkonnatehnoloogia valdkonnas ja arendades meie ainulaadseid tugevaid külgi töötlevas tööstuses. See väljendab ka meie püüdlusi teha koostööd meie klientidega, et muuta globaalset keskkonda paremaks.

Nende jõupingutuste toetamine on kultuur, mis julgustab kõiki Mitsubishi Electricu töötajaid aktiivselt käivitama positiivseid muudatusi ja tegema tõelisi täiustusi tootearenduses, tootmises ja tarnimisel, meie toodete, süsteemide ja teenuste elutsüklis ning ringlussevõtmises.

ISO14001

Alates 2013. aastast on meie Skandinaavia ettevõtmised saanud keskkonnaohutuse sertifikaadi vastavalt standardile ISO14001.

ISO_9001_COL_non-embedded

Environmental Vision 2021

Environmental Vision 2021 on Mitsubishi Electricsi pikaajaline nägemus parema keskkonna ja kliima saavutamiseks. Meie tulevikueesmärk on takistada tõhusalt globaalset soojenemist ning luua pikaajaline tsükkel.

 

Oleme kindlalt otsustanud kasutada meie juba kaugele arendatud tehnoloogiaid, mille poolest meie ettevõte on juba tuntud. See koos meie ennetava tööga aitab kaasa jätkusuutliku ja säästliku ühiskonna loomisele.

Print

Hoidkem maailma tulevaste põlvkondade jaoks

Keskkonnaprobleem on tänapäeval suur globaalne küsimus, mis vajab kiireid meetmeid. Peame vältima selliste ressursside kasutamist, mis veelgi süvendavad tulevaste põlvkondade keskkonnaseisundit, ja mõistma, et jagame maailma tulevaste põlvkondadega, kes peavad elama nende tagajärgedega, mida me praegu loome.

 

Ettevõtted mõjutavad keskkonda mitmel viisil, näiteks personali energiatarbimise ja töötajate komandeeringute kaudu. Selle minimeerimine peaks olema kõigi ettevõtete kohustus. Mitsubishi Electric on maailmatasemel tehnoloogiliste võimalustega ettevõte, mis kõnnib keskkonnahoidliku juhtimise esirinnas.

 

Suunis “making positive contributions to the earth and its people through technology and action” eeldab, et meie ettevõte töötab ringlussevõetava ühiskonna realiseerimiseks, kasutades oma toodetes ulatuslikke ja suure jõudlusega tehnoloogiaid, samuti rõhutades meie töötajate keskkonnsäästlikku mõtlemist.

 

Loodame, et Mitsubishi Electric täidab selle suunise oma 100. aasta juubeliks, mis täitub 2021. aastal

 

Lisateave Mitsubishi Electric õhk-vesisoojuspumba ECODAN kohta.

.

Mitsubishi Electric i Media


Här hittar du vad som skrivs om värmepumpar och Mitsubishi Electric i press och media.

Läs Electric i Media

Om oss


Mitsubishi Electric är idag ett av världens ledande företag och finns representerat i alla världsdelar. Expertis och kvalitet har gjort Mitsubishi Electric till ett företag att räkna med på alla representerade produktområden.

Läs Om oss