Õhksoojuspumbad, soojuspumbad, õhukonditsioneerid, ventilatsiooniseadmed

Soojuspumba tööpõhimõte


Miks peaksin soetama soojuspumba?

Päike ja selle soojus annab rohkesti tasuta energiat, mis salvestatakse õhus. Meie õhk-õhk-soojuspumbad ja õhk-vesi-soojuspumbad aitavad teil õhus salvestunud soojusenergiat tõhusalt ära kasutada. Välisõhust soojusenergia hankimise teel saate oma küttekulusid tunduvalt vähendada – parimal juhul üle 75 protsendi. Kulusääst on sageli niivõrd suur, et seadme investeering tasub ära juba mõne aastaga.

 

Lisateave energiatarbe kohta

 

Kütab ja jahutab vastavalt vajadusele

Paljud ei tea, et soojuspump töötati välja õhukonditsioneeri baasil. Seetõttu on meie seadmed vähemalt ühteviisi head nii jaheda õhu kui soojuse tootmiseks. Piisab vaid soovitud temperatuuri seadistamisest ja õhu konditsioneerimine hakkab kohe tööle. Paljud arvavad, et soojuspumbad ja õhukonditsioneerid võtavad õhu õuest ja juhivad selle ruumidesse. Tegelikult kasutatakse välisõhus sisalduvat energiat siseõhu soojendamiseks või jahutamiseks. Seetõttu ei ole tähtis, kas õues on soe või külm.

 

Mitsubishi electric tooted

 

Töötab nagu külmik

Meie tooted suudavad soojust hankida näiteks pinnasest, kaljupinnasest, veest või õhust ning vähendavad tunduvalt teie kütteks ja sooja vee valmistamiseks vajalikku elektrikulu elektriküttega majas.

Süsteem töötab samal põhimõttel nagu külmik. Külmiku puhul võetakse soojus kapis seest ja juhitakse külmiku tagaosast ruumi õhku. Soojuspump hangib soojust seevastu kaljupinnasest, maapinnast, õhust või veest ja annab selle soojuse maja kütmiseks.

 

Oluline info, mida arvestada enne soojuspumba valimist

Så fungerar en värmepump

Sisendenergia (elektrienergia) 1 kWh annab 3-5 kWh kütteenergiat

Soojuspumba töötamise jaoks vajaliku iga killovatt-tunni elektrienergia kohta saate tänu  maapinnas, õhus või vees salvestatud päikesesoojusele maja kütmiseks umbes 3-5 kWh soojusenergiat.

Lisateave erinevate soojuspumpade kohta:

 

Õhk-õhk soojuspumbad

Õhk-vesi-soojuspumbad

Mis maksab soojuspump?

Hinnateavet saate ainult meie edasimüüjatelt. Kui kutsute kohaliku edasimüüja oma majaga tutvuma, saab ta teile soovitada toodet, mis sobib just teie maja jaoks. Hinnad võivad veidi erineda olenevalt edasimüüjast, vajaliku soojuspumba tüübist ja komplekti koosseisust.

 

Mitsubishi Electricu poolt sertifitseeritud edasimüüjad leiab siit >>

Meie tooted

Mitsubishi Electricu kütmiseks ja jahutamiseks ettenähtud soojuspumbad pakuvad nutika energiasäästliku kliimalahenduse nii elamu kui suvila jaoks.

Meie tootevalikust leiate soodsa hinnaga lahendusi nii kütte- kui ka jahutussüsteemide jaoks.

 

Leidke soojuspump nii kütmiseks kui jahutamiseks

Olemasoleva soojuspumba välja vahetamine


Nüüd on veelgi hõlpsam ja odavam vahetada oma õhksoojuspump uue ja veelgi energiasäästlikuma vastu.

Soojuspumba vahetamine

Oluline teave uue soojuspumba
valimisel


Mõtlemiseks enne soojuspumba ostmist.

Oluline teave uue soojuspumba valimisel