Õhksoojuspumbad, soojuspumbad, õhukonditsioneerid, ventilatsiooniseadmed

Kliimaseadmed


Õhukonditsioneerid

Turul ühe laiema tootevalikuga on Mitsubishi Electric parandanud siseruumide kliimat juba üle 50 aasta. On tõsiasi, et oleme õhukonditsioneeride valdkonnas üks maailma juhtivaid ettevõtteid, kes müüb aastas umbes 5 miljonit seadet. Ka siin Põhjamaades müüme suure eduga Mitsubishi Electricu õhukonditsioneere nii eraviisiliseks kui professionaalseks kasutamiseks. Meie õhukonditsioneerimise toodete kõik elutähtsad osad, näiteks kompressorid ja juhtimissüsteemid on meie enda tehastes valmistatud ja tagavad klientidele maksimaalse töökindluse.
Lisateave meie ärisüsteemide kohta.
Lisateave elamute õhu konditsioneerimise kohta.

Soojuspumbad

Mitsubishi Electric on soojuspumpade alal tehnoloogiliselt juhtiv ettevõte. Kuna meie soojuspumbad on meie enda valmistatud, on Mitsubishi Electricul head võimalused kohandada tooteid vastava turuga. See tähendab, et Mitsubishi Electricu kõik soojuspumbad on kohandatud just nimelt meie põhjamaise kliima jaoks. Meil on üks turu kõige laiem soojuspumpade valik, mis hõlmab ühe välisseadme kohta kuni 16 erinevat siseseadet. Need võivad olla seinale või lakke kinnitatavad või põrandale toetuvad või kanaliga ühendatavad. Meie soojuspumpasid müüvad paigaldusfirmad (kes kõik on sertifitseeritud) erinevate jaotuskanalite kaudu. Oleme tänapäeval Skandinaavia vastava valdkonna juhtiv ettevõte.

Ventilatsioon

Meie valik soojustagastusega ventilatsioonis on väga lai! See tähendab, et suudame peaaegu kõik individuaalsed nõuded täita. Meie valiku väikseim seade on optimaalne ühe ruumi jaoks (105 m3/h) ja vajab paigaldamiseks vaid kahte auku seinas. See konkreetne mudel on muutunud väga populaarseks ja seda müüakse sageli majadesse, kus soovitakse tuulutada lõhnu, hallitust, radooni, suitsu, ilma samal ajal soojust ventileerimata. Toodet müüakse laialdaselt ka ehitusfirmadele, kes kasutavad seda ehituskuurides. Miniventilatsioon on tõhus ja ökonoomne viis õhukvaliteedi muutmiseks.
Lugege lähemalt meie miniventilatsiooni kohta.

Olenemata suurusest on kõigil meie ventilatsiooniseadmetel ka spetsiaalne heliisolatsiooni funktsioon. Selle eesmärk on välistada välismüra ruumi sisenemine. Kuid sellest ei piisa. Meie seadmete suur eelis on ka see, et kasutatav soojustagastusega tehnoloogia hoiab ära ka suured temperatuurikõikumised.  Tulemuseks on suur energiasääst nii hoonete jahutamisel kui ka kütmisel.

Företaget Mitsubishi


Varumärket Mitsubishi representeras idag av en grupp företag (cirka 30 stycken) varav några av de mer kända är Motors, Tokyo-Mitsubishi Bank, Nikon Camera, Kirin Beer med flera.

Läs Företaget Mitsubishi

Affärsidé och strategi


Mitsubishi Electrics stora styrka är att all grundforskning och produktutveckling sker i egna laboratorier, samt att alla viktiga komponenter tillverkas i egna fabriker.

Läs Affärsidé och strategi