Õhksoojuspumbad, soojuspumbad, õhukonditsioneerid, ventilatsiooniseadmed

Kvaliteetne õhuvahetus alati

Puudulik ventilatsioon on tänapäeval paljudes kohtades suur probleem. Õhutihedad ja valesti ehitatud majad sunnivad meid tihti värske õhu saamiseks ruume tuulutama. Tuulutamisega sissetulev värske õhk on külm ning vajab soojendamist, mis omakorda on kallis. Lisaks mõjutavad sisekliimat lõhnad, radoon, hallitus ja suits. Probleemi aitab lahendada Mitsubishi Electric ventilatsiooniseade, mis ventileerib ruume suletud akendega!

Tõhus ja energiasäästlik õhuvahetus

Kodu sisekliimat ja tervist võivad mõjutada mitmed erinevad tegurid, näiteks lõhnad, hallitus, õietolm, radoon. Sageli on puuduliku ventilatsiooni märgiks akendele tekkiv kondensatsioonivesi. Meie ventilatsiooniseadmed parandavad sisekliimat energiatõhusalt, soojustagastuse efektiivsusega kuni 85% soojusenergiast. Meie seadmed on kompaktse disainiga ja sulanduvad kenasti kodusesse keskkonda ning tänu mürasummutusele töötavad väga vaikselt. Kõik selleks, et sind mitte segada!

Parandage hõlpsalt ruumides õhuvahetust

Meie väikestel ventilatsiooniseadmetel VL-50 ja VL-100 on elektripistik, tänu millele saab seadme hõlpsalt vooluvõrku ühendada ilma elektriku abi vajamata. Lisaks on meie soojustagastusega ventilatsiooniseadmed töökindlad ja pika kasutuseaga,
mis annab võimaluse ventileerida ruume pika aja jooksul ilma soojust välja laskmata.

Lihtne kasutada

Seadmetel on 3 funktsiooni, mida saab reguleerida lihtsa tõmbelülitiga.
Üks tõmme – sisselülitamine väiksel kiirusel
Kaks tõmmet – suur kiirus
Kolm tõmmet – seadme väljalülitamine

Kompaktne ventilatsiooniseade VL-100

Mudel VL-100 on äärmiselt lihtsalt paigaldatav. Seina on vaja puurida vaid kaks ava. VL-100 on võimsam kui väiksem vend VL-50 võimaldades kvaliteetset õhuvahetust kuni 80 m² ruumis. Ideaalne ventilatsiooniseade kui soovite suuremates ruumides värsket õhku ilma jaheda õhu sisselaskmiseta.  Sobib nt kasutamiseks suvemajades, keldrites, garaažides.

miniventilation

Eriti kompaktne ventilatsiooniseade VL-50

Mudeli VL-50 müratase on vaid 15 dB, mis teeb sellest turu ühe vaikseima ventilatsiooniseadme. Paigaldamine on ülimalt lihtne, sest seina tuleb puurida vaid üks paigaldusava. Selle kompaktse seadmega võib asendada olemasoleva värske õhu sisssevõtuava. Mudeli VL-50 soojustagastuse efektiivsus on kuni 85%. Seadme elektrivõimsus on vaid 4 W, mis on vähem kui kulub mobiili laadimisele. Kasutajale on väga mugav veel võimalus valida seadme paigaldusasendit, kas vertikaalne või horisontaalne.

Talv

Suvi

Parendage liiga õhutihedate majade õhuvahetust

Mõned majad on liiga õhutihedad ja vajavad hea sisekliima tagamiseks pidevat õhutamist. Lihtsalt paigaldatava kompaktse ventilatsiooniseadmega saab tagada efektiivse õhuvahetuse ning seda kuni 80% soojustagastusega. See on ülimalt efektiivne ja kokkuhoidlik võrreldes akende kaudu tuulutamisega, kus soojuskadu on tohutult suur, eriti sügisel ja talvel.

Patenteeritud soojusvaheti

Tänu väga heale soojustagastuse efektiivsusele (kuni 80-85%) saab Mitsubishi Electric kompaktsete ventilatsiooniseadmetega tagada ülimalt säästliku õhuvahetuse. Patenteeritud soojusvaheti tagastab oluliselt rohkem soojusenergiat väljatõmbeõhust kui traditsioonilised plastikust või alumiiniumist soojusvahetid.

 

Kompaktsed ventilatsiooniseadmed sobivad väiksematele ruumidele ja kodukasutuseks. Näiteks, suurepäraselt sobivad need kasutamiseks radooniprobleemiga majades või ebapiisava ventilatsiooniga konverentsiruumides. Paigaldamine on lihtne, vajalik puurida vaid kaks (VL-100) või üks ava (VL-50). Seadmed on varustatud  ühendustorudega nii väljatõmbe- kui ka sissepuhkeõhu jaoks.

Garantii 2-aastat

Mitsubishi Electricu kliimaseadmed on modernse disainiga, efektiivsed, kõrge kvaliteedi, pika tööea ja modernse disainiga. Mitsubishi Electric kompaktsetele ventilatsiooniseadmetele kehtib 2-aastane tootjagarantii.

LISATARVIKUD VL-100U5-E

Kõrgefektiivne filter (mot pollen) P-100HF5-E
Vahetusfilter P-100F5-E

LISATARVIKUD VL-50S2-E

Kõrgefektiivne filter (mot pollen) P-50HF2-E
Vahetusfilter P-50F2-E

Dokument

Leidke edasimüüja ja küsige pakkumist