Õhksoojuspumbad, soojuspumbad, õhukonditsioneerid, ventilatsiooniseadmed

Turvaline investeering


Meie soojuspumbad on koduomanikule kindel ja turvaline investeering

Mitsubishi Electricu soojuspump tähendab turvalist valikut. Kõigi nende jõupingutuste juures, mida Mitsubishi Electric pühendab soojuspumpade kvaliteedile ja arendamisele, on meile ka iseenesest mõistetavaks, et tooteid tarnivad ja paigaldavad parimad edasimüüjad.
Edasimüüjad ja maaletoojad on hoolikalt välja valitud, sertifitseeritud ja niivõrd pädevad, et nimetame neid energianõustajateks. Nad annavad teie elamuleprofessionaalse hinnangu ja nõustavad teid ning annavad soovitusi seadmete kohta, mis tagavad teie maja jaoks parima efektiivsuse ja ökonoomsuse.

Turvaline investeering

Mitsubishi Electricsi soojuspumbad on moodsa disainiga, parima kvaliteediga, pika kasutuseaga ja suurepärase kasutusökonoomsusega ning vähendavad teie energiakulusid paljude aastate jooksul. Mitsubishi Electric on maailmakuulus kaubamärk. Kui ostate meilt soojuspumba, teete turvalise valiku. Valmistame soojuspumpasid oma tehastes rangete kvaliteedinõuete tingimustes ja saame seetõttu garanteerida kõigi oma toodete kvaliteedi.

Müük

Müüme oma soojuspumpasid ainult edasimüüjate kaudu, kes on spetsialiseerunud sellele, et pakkuda just teie maja jaoks kohandatud lahendust.

Garantii

Anname oma soojuspumpadele 2-aastase seadmegarantii ja õhksoojuspumpadele lisaks 5-aastase kompressori garantii.

Keskkonnavastutus


”Eco Changes” väljendab Mitsubishi Electricsi nägemust keskkonnakaitsest ja meie eesmärki püüelda pidevalt rohelisema tuleviku suunas, rajades teed globaalse keskkonnatehnoloogia valdkonnas ja arendades meie ainulaadseid tugevaid külgi töötlevas tööstuses. See väljendab ka meie püüdlusi teha koostööd meie klientidega, et muuta globaalset keskkonda paremaks.

Lugege keskkonnavastutuse kohta

Tõhusad ja stiilsed soojuspumbad


Mitsubishi Electric valikus on ülimalt tõhusad ja kvaliteetsed soojuspumbad, mis ei jää kütmisega hätta ka kõige karmima pakasega.

Lisateave soojuspumpade kohta