Õhksoojuspumbad, soojuspumbad, õhukonditsioneerid, ventilatsiooniseadmed

Privaatsus- ja küpsisepoliitika


Pühendumus privaatsusele Internetis

Mitsubishi Electric Corporation on tundlik privaatsuse probleemide suhtes Internetis. See poliitika selgitab, kuidas Mitsubishi Electric Corporation käsitleb teie kohta käivat teavet, mida me Internetis saame. Selle privaatsuspoliitika eesmärk on teavitada teid külastajana meie veebisaidile („sait”), millist teavet võime teie kohta selle saidi külastamisel koguda, kuidas seda teavet kasutada ja kas me selle kellelegi avaldame.

Isikuandmete kogumine ja töötlemine

Isikuandmed on andmed, mida Mitsubishi Electric partnerid  koguvad teenuse osutamiseks, isiku tuvastamiseks, isikuga ühenduse võtmiseks teenuse osutamisel või sellega seotud küsimuste lahendamiseks.

Töötleme järgmisi isikuandmeid: nimi, telefoninumber ja e-posti aadress; isikukood; objekti ja elukoha aadress; pangakonto number; kaupade ja teenuste maksumus ja maksetega seotud andmed (ostuajalugu), samuti müügiajalugu hooldus-ja remonditööde teostamiseks.
Isikuandmeid kasutatakse kliendi tellimuste haldamiseks ja kauba kohaletoimetamiseks.
Päringuid on võimalik esitada täites vastava kontaktivormi veebilehel või saates e-kirja Teile sobiva Mitsubishi Electric partneri aadressile. Päringule vastamiseks kasutatakse nime, kontaktandmeid (e-post, telefoninumber), objekti aadress.
Ostuajaloo andmeid (ostu kuupäev, kaup, kogus, kliendi andmed) kasutatakse ostetud kaupade ja teenuste ülevaate koostamiseks ning kliendieelistuste analüüsimiseks.
Pangakonto numbrit kasutatakse kliendile maksete tagastamiseks.
Isikuandmeid nagu e-post, telefoninumber, kliendi nimi, isikukood ja aadress töödeldakse selleks, et lahendada kaupade ja teenuste osutamise, lepingu sõlmimise ja hilisema hooldusega seonduvaid küsimusi.

E-kirja aadressi ja telefoninumbrit kasutatakse otseturundusteadete saatmiseks, kui klient on andnud vastava nõusoleku. Kui klient ei soovi enam saada otseturustusteateid, siis tuleb võtta ühendust klienditoega. Kui isikuandmeid töödeldakse otseturunduse eesmärgil (profileerimine), on kliendil õigus oma isikuandmete nii algse kui ka edasise töötlemise, sealhulgas otseturundusega seotud profiilianalüüsi tegemise suhtes igal ajal esitada vastuväite, teavitades sellest Mitsubishi Electric partneri e-posti aadressil (vastav teave tuleb esitada selgelt ja eraldi igasugusest muust teabest).
Interneti kasutajana saate ise keelata või piirata küpsiste salvestumist oma arvutisse. Küpsis on väike tekstifail, mille veebileht salvestab teie arvutisse või mobiiliseadmesse, kui veebilehte külastate. See võimaldab veebilehel pikema aja jooksul mäletada teie tegevusi ja eelistusi, et te ei peaks neid uuesti sisestama, kui külastate veebilehte uuesti või kui liigute ühelt lehelt teisele. Seejuures saate kõik küpsised, mis on seni arvutisse salvestunud, ka ära kustutada. Selleks tuleb muuta oma isiklikke veebilehitseja privaatsusseadeid.
Veebilehe sirvimise statistika kogumise eesmärgil ja kasutajakogemuse parandamiseks salvestatakse teie kohta Mitsubishi Electric kodulehte külastades muuhulgas järgnev informatsioon: veebilehitseja tüüp ja versioon, seadme tüüp ja operatsioonisüsteem, IP-aadress, kodulehe külastamise sessiooni pikkus ja aeg, külastatud lehed ning demograafiline teave, nagu kasutatava keele eelistus ja asukoht. Veebilehe sirvimise statistikaks kogutud andmeid kasutame anonüümsel kujul ning neid ei viida kokku ühegi konkreetse füüsilise isikuga.
Selleks, et koguda ja analüüsida ülalpool nimetatud andmeid, kasutab Mitsubishi Electric Google Analytics`i automatiseeritud tööriista. Te võite igal ajal keelata oma andmete kogumise Google Analyticsi poolt, vastavalt järgneval lingil toodud kirjeldusele siin.

Nõusolek

Seda veebisaiti kasutades nõustute te küpsiste kasutamisega vastavalt käesolevale Küpsisepoliitikale. Esimest korda seda veebisaiti külastades nägite te vastavat hüpikakent. Isegi kui see enam järgmiste külastuste ajal nähtavale ei ilmu, võite te oma nõusoleku alljärgnevaid juhiseid järgides alati tagasi võtta.

Küpsiste inaktiveerimine

Juhul, kui te nende küpsiste kasutamist heaks ei kiida, saate need oma veebilehitsejal olevaid juhiseid järgides välja lülitada. Lugege lisaks siin. Arvestage sellega, et kui küpsised on inaktiveeritud, siis teenused nii hästi ei toimi.
Juhul, kui ettevõte, kes küpsiseid paigaldab, saab nende küpsiste jaoks automaatse inaktiveerimiskäsu (s), teeme me loetelu selle ettevõtte nimest ja küpsiste kategooriast ning see paigaldatakse koos lingiga automaatsele inaktiveerimise töövahendile. Kõikidel muudel juhtudel lisame nimekirja nii küpsised ise kui ka nende allika koos kuupäevaga käesoleva Küpsisepoliitika jaoks selliselt, et te saate neid oma veebilehitseja kontrollide abil hõlpsasti identifitseerida ja inaktiveerida.

Mõned veebilehitsejad võimaldavad teil märku anda, kui te ei soovi, et teie veebilehitseja tegevust jälitatakse. Jälitamise inaktiveerimine võib häirida mõningaid veebisaidi kasutusviise ning teenuseid, mida veebisaidil pakutakse.
Pärast teie esimest otsingut veebisaidil võime me muuta küpsiseid, mida kasutame. Käesolev Küpsisepoliitika võimaldab teil alati teada, kes küpsiseid paigaldab ja mis eesmärgiga ning annab teile võimaluse neid inaktiveerida nii, et peaksite neid aeg-ajalt kontrollima.

Mis on küpsised?

Küpsised on tekstifailid, mis sisaldavad vähesel määral teavet, mis salvestatakse teie seadmesse siis, kui te veebisaiti külastate. Seejärel saadetakse küpsised koos originaalveebiga tagasi domeeni, kui te järgmisel korral seda domeeni külastate. Enamik veebilehti sisaldab elemente mitmetelt veebidomeenidelt, nii et kui te külastate veebisaiti, võib veebilehitseja saada küpsiseid erinevatest allikatest.
Küpsised on kasulikud sellepärast, et nad võimaldavad veebisaidil kasutaja seadme uuesti ära tunda. Küpsised võimaldavad teil tõhusalt lehekülgede vahel navigeerida, mäletada seadistusi ja parendada üldiselt kasutajakogemust. Samuti võib neid kasutada reklaami kohandamiseks teie huvidele, jälgides teie surfamist veebisaitidel.
Seansiküpsised kustutatakse automaatselt, kui te veebilehitseja sulgete. Püsiküpsised jäävad teie seadmesse ka pärast veebilehitseja sulgemist (näiteks selleks, et jätta meelde teie kasutajaseadistused, kui te uuesti veebisaidile naasete).

Millist tüüpi küpsiseid kasutab Mitsubishi Electric Europe B.V.?

Allpool kirjeldame me Mitsubishi Electric Europe B.V. ja selle tütarettevõtete ning töövõtjate poolt kasutatavate küpsiste kategooriaid.

Hädavajalikud küpsised
Need küpsised on olulised selleks, et te saaksite veebisaidil ringi liikuda ja selle funktsioone kasutada. Ilma nende küpsisteta ei pruugi teenused, mida te olete taotlenud (nt lehekülgede vahel navigeerimine), olla kättesaadavad.

See veebisait kasutab praegusel hetkel järgmisi hädavajalikke küpsiseid:

Küpsise nimi Allikas Eesmärk Lisainformatsioon
_ga WordPress Ühendab WordPressi GA-ga, lugege rohkem
_gat Jõudlusküpsiste alt
_gid
wordpress_logged_in Kasutatakse selleks, et kontrollida, kas külastaja on parasjagu sisse logitud Lugege lisaks allpool olevalt lingilt

 

wordpress_sec_ec
wordpress_text_cookie
wp-sav/rg-post Kasutatakse kasutaja haldamiseks, et salvestada postitusi
wp-settings-1 Jõudlusküpsised koguvad infot selle kohta, kuidas kasutaja kasutab wordpress.com-is asuvaid kodulehti. Muu hulgas kogutakse infot selle kohta, milliseid lehekülgi külastatakse enim, ning muid analüütilisi andmeid. Neid detaile kasutatakse ainult kodulehe toimimise parendamiseks
wp-settings-time-1

Lugege lisaks WordPress´i küpsiste kohta

Jõudlusküpsised
Me kasutame analüütilisi küpsiseid selleks, et analüüsida, kuidas meie külastajad meie veebisaiti kasutavad, ja veebisaidi jõudluse jälgimiseks. See tähendab, et oma pakkumiste kohandamise kaudu saame pakkuda kõrge kvaliteediga kogemust ning kiirelt identifitseerida ja lahendada võimalikud ettetulevad probleemid. Näiteks võime kasutada jõudlusküpsiseid selleks, et jälgida, millised leheküljed on kõige populaarsemad, millised lehekülgede vahelised lingiseaded on kõige efektiivsemad ning samuti selleks, et otsustada, miks mõned leheküljed annavad veateadet. Samuti võime me neid küpsiseid kasutada selleks, et märgistada artikleid või veebiteenuseid, mis meie arvates teiepoolsest veebisaidi kasutamisest tulenevalt teile huvi pakuvad. Informatsioon, mida nendesse küpsistesse kogutakse, ei ole seotud teie isikuandmetega meilt või meie töövõtjatelt.

Veebisait kasutab praegu järgmisi analüütilisi küpsiseid Google Analytics’ilt:

Küpsise nimi Allikas Eesmärk Lisainformatsioon
1P_JAR Google Analytics Neid küpsiseid kasutatakse teabe kogumiseks selle kohta, kuidas külastajad meie veebisaiti kasutavad. Teavet kasutame me raportite koostamiseks ja abina meie veebisaidi parendamisel. Küpsised koguvad teavet anonüümselt, sealhulgas teavet nagu külastajate arv saidil, kust külastaja on saidile tulnud ja veebilehed, mida ta külastas. Kliki allpool oleval lingil, et lugeda Google Analyticsi kaudu Google privaatsuspoliitika kohta

 

Te võite Google Analytics’i poolse jälgimise lõpetada, klikates allpool oleval lingil:

APISID
CONSENT
HSID
NID
S
SAPISID
SID
SIDCC
SSID
_cfduid .cloudfare.com Kasutatakse turvarutiinide tuvastamiseks ja suunamiseks veebilehitsejale/kasutajale (1 iga kasutaja kohta)
_biz_flagsA Optimizely kolmas osapool: Küpsiseid kasutatakse nii kasutajaseadistuste meeles pidamiseks kui ka tuvastamiseks ja analüüsiks
_biz_nA
_biz_pendingA
_biz_uid
 

 

 

 

 

 

optimizelyBuckets

Optimizely veebisaidi optimeerimisplatvormi poolt paigaldatud kolmanda osapoole küpsist kasutatakse selleks, et salvestada erinevaid lehekülgi, mis ühendavad kasutajat A/B-testriga, seda kontrollimaks, et kõikidel kasutajatel oleks lehekülgi külastades sama kogemus.
optimizelyEndUsers Optimizely kodulehe optimeerimisplatvormi poolt paigaldatud kolmanda osapoole küpsis. See küpsis on ainulaadne kasutajatuvastaja
 

 

 

optimizelySegments

Lugege lisaks Google Analyticsi kohta
Lugege lisaks, kuidas saate küpsiseid eemaldada, siin

Reklaamiküpsised
Reklaamiküpsised (või sihtimisküpsised) koguvad informatsiooni teiepoolsetest seadme kasutamisega seotud harjumustest ning neid kasutatakse teile või teie huvidele olulise reklaami pakkumiseks. Samuti kasutatakse neid teenuste puhul, mida kolmas osapool sellel veebisaidil pakub, näiteks „Like“ või „Share“- nupud lisaks nõutud funktsionaalsuse pakkumisele. Kolmas osapool pakub neid teenuseid, et tunnustada teid (või täpsemalt öeldes teie seadet) selle eest, et olete seda konkreetset veebisaiti külastanud. Need kolmandad osapooled paigaldavad reklaamiküpsiseid nii juhul, kui te meie veebisaiti külastate, kui ka juhul, kui te kasutate nende teenuseid ning navigeerite meie kodulehelt ära. Nende privaatsuspoliitika on välja toodud allpool:

Küpsise nimi Allikas Eesmärk Lisainformatsioon
c_user Facebook Facebook’i küpsiseid kasutatakse teie käitumise jälgimiseks, et aidata meid meie taassihitud turunduses. Lugege lisaks allpool olevalt lingilt
datr
dpr
fr
mg_fb_gate
mg_fb_ref
sb
xs

Lugege lisaks Facebook’i andmekasutuse poliitika kohta

IP-aadresside ja veebiblogide kasutamine

Me võime kasutada ka teie IP-aadressi ja veebilehitseja tüüpi selleks, et aidata diagnoosida meie serveriga seotud probleeme, hallata meie kodulehte ja parendada meie poolt teile pakutavat teenust. IP-aadress on numbrikood, mis identifitseerib teie arvuti internetis. Teie IP-aadressi võidakse samuti kasutada selleks, et koguda demograafilist teavet. Me võime teha IP vaatamisi selleks, et määrata, milliselt domeenilt te olete tulnud (nt google.com), et veelgi täpsemalt meie kasutajate demograafiat mõõta.

Küpsisepoliitika ei laiene kolmandate osapoolte veebisaitidele

Pange tähele, et käesolev Küpsisepoliitika ei kehti selle veebisaidiga lingitud kolmandate osapoolte veebisaitidel ning me ei ole vastutavad nende privaatsuspoliitika eest.

Küpsisepoliitika muudatused

Me võime käesolevat Küpsisepoliitikat ajakohastada ning soovitame teil poliitika aeg-ajalt üle vaadata, et olla kursis, kuidas me küpsiseid kasutame. Käesolevat Küpsisepoliitikat on viimati uuendatud 18. mail 2018.