Õhksoojuspumbad, soojuspumbad, õhukonditsioneerid, ventilatsiooniseadmed

Olemasolev süsteem


Vana torustiku ärakasutamine

Kui teie soojuspump hakkab tõrkuma ja võimsusest jääb puudu või see ei ole enam nii efektiivne nagu varem, saate oma pumba olemasolevat torustikku ära kasutades asendada Mitsubishi Electricu soojuspumbaga.

Varem on olnud ülimalt keeruline kui ka kulukas asendada oma vana soojuspump kaasaegse keskkonnasõbralikuma soojuspumbaga. Seda seetõttu, et olemasolevad torud tuleb välja vahetada või puhastada spetsiaalsete seadmetega.

Mitsubishi-Electric-Hus

Revolutsiooniline tehnoloogia

Mitsubishi Electricu soojuspumbad kasutavad revolutsioonilist asendustehnoloogiat, mis võimaldab uuendada teie vana soojuspumbasüsteemi ja kasutada ära olemasolevaid torusid ilma, et oleks vaja rakendada spetsiaalseid puhastusseadmeid.

 

Kasutame Mitsubishi Electricu poolt patenteeritud HAB-õli (Hard Alkyl Benzene) – unikaalset õlitoodet, mis on vastupidavam saasteosakeste suhtes. Lisaks õliseparaatori kasutamisega seotud edusammudele võimaldab HAB-õli ära kasutada vanasid torusid ilma, et need vajaksid spetsiaalset puhastamist või kohandamist.

Tähtsus teie jaoks

Paigaldamine on lihtsalt odavam ja hõlpsam. Nüüd ei ole teil mingit põhjust mitte asendada oma vananenud soojuspumpa Mitsubishi Electricu energiasäästliku ja keskkonnasõbralikuma soojuspumbaga.

Tõhusad õhksoojuspumbad


Mitsubishi Electric valikus on ülimalt tõhusad ja kvaliteetsed õhksookuspumbad, mis ei jää kütmisega hätta ka kõige karmima pakasega

Lisateave õhk-õhksoojuspumpade kohta

Ülimalt vaiksed soojuspumbad


Mitsubishi Electricu soojuspumbad annavad teile peaaegu müravaba majasoojuse. Nende müratase 19 dB on nagu sosin.

Ülimalt vaiksed soojuspumbad