Õhksoojuspumbad, soojuspumbad, õhukonditsioneerid, ventilatsiooniseadmed

Turvaline ja kindel investeering


värmepump tryggt köp

Soojuspump Mitsubishi Electricult – turvaline investeering

Mitsubishi Electricu soojuspumpadel on igasse interjööri sobiv stiilne disain, kõrge kvaliteet, pikk kasutusiga ja parim säästlikkus. Mitsubishi Electricu soojuspump hoiab Teie küttekulud madalal pikki aastaid.

Mitsubishi Electric on hea mainega rahvusvaheline kaubamärk. Mitsubishi Electric soojuspumpa ostes teete turvalise ja kindla valiku. Valmistame oma tooteid meile kuuluvates tehastes rangete kvaliteedinõuete alusel ja võime seetõttu tagada kõigi meie toodete kõrge kvaliteedi.

Sertifitseeritud edasimüüjad

Mitsubishi Electricu laia tootevaliku abil oleme parandanud maailma sisekliimat juba üle 50 aasta. Mitsubishi Electric on kliimaseadmete alal üks juhtivaid ettevõtteid maailmas, kelle müük on ca 5 miljonit ühikut aastas.

Kuna panustame jõudsalt soojuspumpade kvaliteeti ja edasiarendamisse, siis on iseenesestmõistetav, et meie kaubamärgi soojuspumpasid peaksid tarnima ja paigaldama parimad koostööpartnerid. Meie koostööpartnerid on hoolikalt valitud, sertifitseeritud ja pädevad, et olla professionaalseteks energiakonsultantideks. Nad annavad Teie kodu sisekliima parendamiseks tasuta hinnangu ja nõuanded ning soovitavad soojuspumpa, mis tagab parima efektiivsuse ja energiakulude kokkuhoiu. Soovime, et Teie soojuspump oleks professionaalselt paigaldatud, seetõttu on meie edasimüüjad Mitsubishi Electric maaletooja poolt sertifitseeritud. See tähendab, et nad on valitud meie poolt ja saavad vajalikku koolitust ning müügituge. Siit leiate meie edasimüüjad.

Soojuspumpade müügigarantii

Mitsubishi Electric soojuspumpadel on 2-aastane müügigarantii.

Support och felsökning


Har du frågor som: Vart vänder jag mig när jag får problem med min värmepump? Eller Inomhusdelen reagerar inte på signal från fjärrkontrollen? Här finner du svaren.

Läs om Support och felsökning

Garanti


En ny värmepump innebär ofta en stor investering. Det gör också att man förväntar sig att den ska fungera bekymmersfritt under många år framåt.

Läs om Garanti