Õhksoojuspumbad, soojuspumbad, õhukonditsioneerid, ventilatsiooniseadmed

Soojuspumba vahetamine


Ei muutu ajaga paremaks

Õhksoojuspump kaotab aja jooksul oma võimsust. Isegi kui õhksoojuspumpa korrektselt õigeaegselt hooldatakse kulub see aja jooksul. See tähendab, et soojuspumba efektiivsus aja jooksul kahaneb. Seetõttu on väga oluline tagada õigeaegne hooldus kogu tööea jooksul, kuid varem või hiljem tekib vajadus ka õhksoojuspumba välja vahetamiseks.

Mitsubishi Electric soojuspumbad >>

Tavaliselt ei ole mõtekas enam remontida

Varem või hiljem võib mõni oluline õhksoojuspumba detail puruneda, nt ventilaatori mootor hakkab müra tegema ja vajab vahetamist. Kui võrrelda üksikdetaili vahetamise hinda uue soojuspumba hinnaga, siis see on võrdlemisi kõrge. Uue soojuspumba mudeli puhul on üldjuhul ka efektiivsusnäitajad paremad ning võimalik kasutada uusi funktsioone. Seetõttu on mõistlik vana remontimise asemel pigem eelistada uut õhksoojuspumpa. Vana õhksoojuspumba remontimine võib maksta pea poole uue õhksoojuspumba hinnast. Ja remontimine ei taga, et sel hetkel veel korras detailid mõne aja pärast liigse kulumise tõttu ei rikne.

Järjest parem

Tehnoloogia areneb pidevalt ning täna müüdavad õhksoojuspumbad on eelnevatega võrreldes energiatõhusamad ja suurema võimsusega. Tänased soojuspumbad on keskkonnasõbralikumad, sest Euroopa Liit on kehtestanud nende tootmisele karmid nõuded. Lisaks suudavad uued mudelid töötada oluliselt madalamatel välistemperatuuridel (kuni -30 °C). see omakorda tähendab, et kokkuhoid ja sääst on palju suurem.

Hur går det till att byta värmepump?

Många placeringsmöjligheter

 

Våra system har med tiden blivit än mer energibesparande. Systemet minskar energikonsumtionen med 34% jämfört med 10 år gamla produkter. Med våra ständiga tekniska genombrott bidrar våra produkter till att skapa ett hem med ännu bättre inomhusmiljö, jämnare spridning av värme och kyla. Vårt modellprogram ger dig många placeringsmöjligheter och därmed en ännu bättre totallösning.

 

Värmepumpar från Mitsubishi Electric utnyttjar en revolutionerande ersättningsteknik som gör det möjligt att uppgradera ditt gamla värmepumpssystem och återanvända de befintliga rörledningarna utan att behöva använda speciella rengöringsapparater. Möjligheten finns alltså att vi kan fortsätta att använda dina befintliga rörledningar vid uppgraderingen, vilket gör uppgraderingen väsentligt enklare och kostnadseffektivt.

 

Använda befintligt system

Viktigt inför val av värmepump


Att tänka på innan jag köper värmepump.

Viktigt inför val av värmepump

Befintligt system


När din värmepump börjar bli sliten och inte längre är lika effektiv som den en gång var, kan du om du byter till en värmepump från Mitsubishi Electric återanvända befintlig rördragning.

Läs om Befintligt system