Õhksoojuspumbad, soojuspumbad, õhukonditsioneerid, ventilatsiooniseadmed

Soojuspumba vahetamine


Ei muutu ajaga paremaks

Õhksoojuspump kaotab aja jooksul oma võimsust. Isegi kui õhksoojuspumpa korrektselt õigeaegselt hooldatakse kulub see aja jooksul. See tähendab, et soojuspumba efektiivsus aja jooksul kahaneb. Seetõttu on väga oluline tagada õigeaegne hooldus kogu tööea jooksul, kuid varem või hiljem tekib vajadus ka õhksoojuspumba välja vahetamiseks.

Mitsubishi Electric soojuspumbad >>

Tavaliselt ei ole mõtekas enam remontida

Varem või hiljem võib mõni oluline õhksoojuspumba detail puruneda, nt ventilaatori mootor hakkab müra tegema ja vajab vahetamist. Kui võrrelda üksikdetaili vahetamise hinda uue soojuspumba hinnaga, siis see on võrdlemisi kõrge. Uue soojuspumba mudeli puhul on üldjuhul ka efektiivsusnäitajad paremad ning võimalik kasutada uusi funktsioone. Seetõttu on mõistlik vana remontimise asemel pigem eelistada uut õhksoojuspumpa. Vana õhksoojuspumba remontimine võib maksta pea poole uue õhksoojuspumba hinnast. Ja remontimine ei taga, et sel hetkel veel korras detailid mõne aja pärast liigse kulumise tõttu ei rikne.

Järjest parem

Tehnoloogia areneb pidevalt ning täna müüdavad õhksoojuspumbad on eelnevatega võrreldes energiatõhusamad ja suurema võimsusega. Tänased soojuspumbad on keskkonnasõbralikumad, sest Euroopa Liit on kehtestanud nende tootmisele karmid nõuded. Lisaks suudavad uued mudelid töötada oluliselt madalamatel välistemperatuuridel (kuni -30 °C). see omakorda tähendab, et kokkuhoid ja sääst on palju suurem.

Parem sisekliima

Uutel soojuspumpadel on kasutusel nutikad õhupuhastussüsteemid, nt on kasutusel PlasmaQuad filter, mis eemaldab tõhusalt tolmu, hallitusseente eoseid, õietolmu ning osaliselt ka lõhnu. Efektiivne õhupuhastus tagab tervislikuma siseõhu.

Hur går det till att byta värmepump?

Hea investeering ja rohkelt võimalusi

Meie süsteemid on aja jooksul muutunud energiasäästlikumaks. Süsteem vähendab energiatarvet võrreldes 10 aasta vanuste soojuspumpadega 34%. Tänu Mitsubishi Electric pidevale tehnilisele arendustööle aitavad  tooted luua kodu, kus on veelgi parem sisekliima ning sooja ja jaheda õhu ühtlasem jaotus.

Mitsubishi Electricu soojuspumbad kasutavad uudset asendustehnoloogiat, mis võimaldab uuendada teie vana soojuspumbasüsteemi ja kasutada ära olemasolevaid torusid ilma, et oleks vaja rakendada spetsiaalseid puhastusseadmeid. On võimalik, et saame teie vanu torusid edasi kasutada ka pärast uuendustöid, mis muudab uuendamise tunduvalt hõlpsamaks ja kulusäästlikumaks.

Oluline teave enne soojuspumba valimist


Mõtlemiseks enne soojuspumba ostmist.

Oluline teave enne soojuspumba valimist

Olemasolev süsteem


Kui teie soojuspump jääb väikeseks ja ei ole enam nii efektiivne nagu varem, saate selle olemasolevat torustikku ära kasutades asendada Mitsubishi Electricu soojuspumbaga.

Lugege lisainfot olemasoleva süsteemi kohta