Õhksoojuspumbad, soojuspumbad, õhukonditsioneerid, ventilatsiooniseadmed

Oluline teave enne soojuspumba valimist


Miks peaksin valima õhksoojuspumba?

Päike ja selle soojus annab rohkesti tasuta soojusenergiat, mis salvestub ümbritsevas õhus. Soojuspump aitab teil seda tasuta energiat ära kasutada. Energia hankimise ning soojuse efektiivse tootmise teel saate oma kulusid tunduvalt vähendada – parimal juhul isegi üle 75 protsendi. Kulusääst on sageli niivõrd suur, et seadme investeering tasub ära juba mõne aastaga.

Soojuspump ei vaja hooldust ega kütuse lisamist. Seda on lihtne kasutada ja see võtab vähe ruumi. Tänapäevased õhksoojuspumbad on üle interneti kaugjuhitavad. See on ülimalt kasulik funktsioon, kui viibite kodunt eemal. Saate alandada oma toatemperatuuri ja seda enne kojujõudmist uuesti tõsta.

Soojuspumba tööpõhimõte

Viktigt att veta inför val av värmepump

Milline on soojuspumpade müratase?

Meie kindel veendumus on, et soojuspumba optimaalse mugavuse saavutamiseks on olulise tähtsusega siseseadme väike müratase. Seetõttu oleme sellesse investeerinud rohkem aega ja raha kui muud selles valdkonnas tegutsevad tootjad. Tänu sellele on meil õnnestunud välja töötada turu vaikseimad soojuspumbad. Oleme näiteks seisukohal, et majas peab saama kuulata muusikat, õppida, magada, vaadata telerit jms ilma, et seda häiriks siseseadme müra, ja soojuspumpa nautides. Keegi ei taha oma magamistuppa reaktiivlennukit

Meie soojuspumbad

Millist soojuspumpa vajan?

Alustage sellest, et kutsuge Mitsubishi Electric edasimüüja oma maja üle vaatama. Või saatke oma maja projekt edasimüüjale. Edasimüüja selgitab välja, milline soojuspump sobib teie maja jaoks kõige paremini, ning arvutab kogu paigaldustöö orienteeruva hinna. Edasimüüja peab ka selgitama, miks mingit tüüpi soojuspump ei sobi tema arvates teie maja jaoks, ja võib-olla oskab soovitada mõnda muud lahendust.

Meie edasimüüjad

Mis maksab soojuspump?

Hinnateavet saate ainult meie edasimüüjalt. Kui kutsute kohaliku edasimüüja oma majaga tutvuma, saab ta teile soovitada soojuspumpa, mis sobib just teie maja jaoks. Hinnad võivad veidi erineda olenevalt edasimüüjast, vajaliku soojuspumba tüübist ja komplekti koosseisust. Kindlasti valige ametlik edasimüüja, sest vaid see tagab korrektse paigalduse ja pikaaegse töökindluse. Ärge unustage, et turvatunne on väga tähtis.

Meie edasimüüjad

Kuidas leian lähima edasimüüja?

Meie veebisaidilt leiate teie elukoha lähedal tegutsevad edasimüüjad. Kui te ei leia oma elukoha lähedal tegutsevat edasimüüjat, siis võite helistada lähimale edasimüüjale, kes leiab võimaluse teid külastada, sest edasimüüjate tegevusraadius on suur.

Kas võin soojuspumba ise paigaldada?

Koos külmaainega müüdavaid tooteid peavad paigaldama akrediteeritud paigaldajad. Külmaaine (külmaagens) on vedelik või gaas, mis on kõrgel rõhul plahvatusohtlik, võib põhjustada raskeid põletusvigastusi ja olla lekkimise korral keskkonnale ohtlik. Asjaarmastajad ei tohi ennast proovile panna ja püüda selliseid tooteid ise paigaldada. Mitsubishi Electric müüb ametlikult oma tooteid vaid KOOS paigaldusega.

Mitsubishi Electric sertifitseeritud edasimüüjad

Olemasolev süsteem


Kui teie soojuspump jääb väikeseks ja ei ole enam nii efektiivne nagu varem, saate selle olemasolevat torustikku ära kasutades asendada Mitsubishi Electricu soojuspumbaga.

Lisateave olemasolevate süsteemide kohta

Tõhusad õhksoojuspumbad


Mitsubishi Electric valikus on ülimalt tõhusad ja kvaliteetsed õhksookuspumbad, mis ei jää kütmisega hätta ka kõige karmima pakasega.

Lisateave õhk-õhksoojuspumpade kohta