Õhksoojuspumbad, soojuspumbad, õhukonditsioneerid, ventilatsiooniseadmed

Ettevõte Mitsubishi


Kaubamärk Mitsubishi esindab tänapäeval ettevõtete (umbes 30 tk) rühma, mille hulgas on kõige tuntumad Mitsubishi Motors, Tokyo-Mitsubishi Bank, Nikon Camera, Kirin Beer jne. Kõik gruppi kuuluvad ettevõtted on iseseisvad ja nende vahel ei ole seega mingit kontserniseost.

Mitsubishi ajalugu

Kas teadsite, et Mitsubishi tähendab jaapani keeles ”kolme teemantit”?
Just need kolm teemantit on ka Mitsubishi logol. Ja just nagu üks lihvitud teemant on ettevõte Mitsubishi tänapäeval mitmetahuline seltskond. See suurejooneline ja rahvusvaheline ettevõttepere hõlmab palju erinevaid tegevusi, mille üks osa on ka Mitsubishi Electric.
Mitsubishi kui ettevõte rajati 1870. aastal. See oli algselt Jaapani laevatehas, kuid laiendas seejärel oma tegevust pangandusse, kinnisvarasse, kaubandusse ja elektroonikasse. Mitsubishit seostatakse ka autode, lennukite, tankide ja busside tootmisega.

Lugege veel meie unikaalsete tehnoloogiate kohta, mis muudavad maailma.

Mitsubishi Electric

Mitsubishi Electric on Mitsubishi grupi üks suuremaid ettevõtteid. Kokku on Mitsubishi Electricul kogu maailmas umbes 100 000 töötajat ja selle kogukäive on umbes 300 miljardit krooni. Ettevõtte kõige tähtsamad tegevusvaldkonnad on: tehaste automaatikaseadmed, autode seadmed, elukeskkonna süsteemid, visuaalse informatsiooni süsteemid, võimsuspooljuhid ja infosüsteemid.

Mitsubishi Electric rajati 1921. aastal ja sellest sai kohe alguses maailma juhtiv ettevõte kodus kasutatavate elektriseadmete valdkonnas. Aastate jooksul on Mitsubishi Electricust saanud praktiliselt kõigi võimalike elektriseadmete tootja. Mõned toodete näited on liftid, eskalaatorid, kliimaseadmed, kodumasinad, mobiiltelefonid, olmeelektroonika, elektroonikakomponendid, andme- ja videoprojektorid, elektrimootorid, generaatorid, autotehnika, sidesatelliidid, robotid, raadioteleskoobid ja soojuspumbad.

Mitsubishi Electrics alustas kliimatoodete müüki Rootsis 1983. aastal. Tegelikud tooted olid tol ajal jahutuskompressorid tootva tööstuse jaoks ning õhk-vesi soojuspumbad majade ja kinnistute jaoks. Praegu pakume kliimatoodete täielikku valikut ja meie turg hõlmab kõiki Põhjamaid ning Balti riike (Eestit, Lätit ja Leedut). Meie uurimis- ja arendusosakonnas on Jaapanis, Euroopas ja USAs u 4000 töötajat. Müük toimub meie edasimüüjate kaudu ja paigaldustöid teevad ainult akrediteeritud paigaldajad. See tagab kogu ahela tehasest tarbijani ja kindlustab tarbijale turvalise ostuvaliku. Mitsubishi Electricsi kliimatooteid iseloomustab moodne disain, parim kvaliteet, pikk kasutusiga ja suur ökonoomsus kasutamisel.

Mitsubishi Electric Corporation’il (TOKYO: 6503) on enam kui 95-aastane usaldusväärsete ja kvaliteetsete toodete tarnimise kogemus nii äriklientidele kui ka tavatarbijatele kogu maailmas. See on maailmas tunnustatud turuliider elektriliste ja elektrooniliste seadmete tootmises, turustamises ja müügis, mida kasutatakse infotöötluses ja infotehnoloogias,  kosmoseuuringutes ja satelliitsides, tarbeelektroonikas, tööstuse tehnoloogias, energeetikas, transpordis ja ehitusseadmete tootmises. 31. märtsil 2019 lõppenud majandusaastal registreeris ettevõte üldiseks müügimahuks kogu kontsernis 4519,9 miljardit jeeni. Lisateavet leiate veebisaidilt mitsubishielectric.com .

Lisaetavet Mitsubishi Electric Scandinavia kohta leiate meie Rootsi veebisaidilt mitsubishielectric.se

Lisateavet Mitsubishi Electricu kohta leiate meie Euroopa veebisaidilt » 
või meie Globaalselt veebisaidilt »

Äriidee ja strateegia


Mitsubishi Electric'u suur eelis on see, et baasuuringud ja tootearendus toimuvad omaenda laborites ning kõik olulised komponendid valmistatakse oma tehastes.

Lugege äriidee ja strateegia kohta

Kindel investeering


Mitsubishi Electricu soojuspump tähendab turvalist valikut. Kõigi nende jõupingutuste juures, mida me pühendame meie soojuspumpade kvaliteedile ja arendamisele, loeme me ka iseenesest mõistetavaks, et neid tarnivad ja paigaldavad parimad edasimüüjad.

Lugege turvalise ja kindla investeeringu kohta