Õhksoojuspumbad, soojuspumbad, õhukonditsioneerid, ventilatsiooniseadmed

Mitsubishi Electric soojuspumbad

Mitsubishi Electricu soojuspumbad on moodsa disaini, parima kvaliteedi ja pika kasutuseaga.  Mitsubishi Electricu soojuspumbad on ülimalt tõhusad ja vähendavad Teie kodu energiakulusid paljude aastate jooksul. Mitsubishi Electric on tuntud kaubamärk ja meie edasimüüjalt soojuspumpa soetades teete turvalise valiku. Mitsubishi Electric müüb oma tooteid vaid volitatud edasimüüjate kaudu ning koos paigaldamisega. Valmistame soojuspumpasidja nende olulisi detaile oma tehastes ja saame seetõttu garanteerida kõigi oma toodete kõrge kvaliteedi.

Så fungerar en värmepump

Soojuspumba tööpõhimõte

Soojuspump suudab soojust hankida näiteks pinnasest, kaljupinnasest, veest või õhust ning vähendab tunduvalt kütmiseks ja sooja tarbevee tootmiseks vajalikku elektrikulu võrreldes traditsiooniliste kütteviisidega (nt elektriküte, õliküte jt).

 

Lugege soojuspumpade tööpõhimõtte kohta

Oluline teada enne valiku tegemist

Soojuspump suudab soojust hankida näiteks pinnasest, kaljupinnasest, veest või õhust ning vähendab tunduvalt teie kütteks ja sooja vee valmistamiseks vajalikku elektrikulu elektriküttega majas. Soojuspump hangib soojust kaljupinnasest, maapinnast, õhust või veest ja annab selle soojuse maja kütmiseks.

 

Viktigt att veta inför val av värmepump

Hur går det till att byta värmepump?

Soojuspumba vahetamine

Nüüd on küttesüsteemi uuendamine veelgi hõlpsam ja odavam. Aja jooksul on Mitsubishi Electric kütmislahendused muutunud järjest energiasäästlikumaks ning tänu pidevale tehnilisele panusele aitavad meie tooted kaasa veelgi parema sisekliima loomisele ning tagavad sooja ja jaheda õhu ühtlasema jaotuse.

Pakkumispäringu esitamine

Leidke meie edasimüüjate hulgast endale sobiv edasimüüja ja saatke oma soov.

 

Pakkumise küsimise vormi ja Mitsubishi Electricu poolt sertifitseeritud edasimüüjad leiate siit >>

Ladda ner information. Fyll i e-post: