Õhksoojuspumbad, soojuspumbad, õhukonditsioneerid, ventilatsiooniseadmed

Ecodan C – täiuslik küttesüsteem

Ecodan C on täiuslik süsteem kütmiseks ja sooja tarbevee tootmiseks.  Soojuspump ammutab välisõhu soojusenergia ja suunab selle Ecodan sisemoodulisse, mis kütab omakorda radiaatorites või põrandaküttes ringlevat vett ning toodab sooja tarbevett. Ecodan C õhk-vesi-soojuspump sobib erineva suurusega majadele.

 

Väiksemad mõõtmed – suurem võimsus

 

  • ÜLIMALT EFEKTIIVNE
  • MADAL MÜRATASE
  • KÜTMINE GARANTEERITUD VÄLISTEMPERATUURIL -28 ºC

 

Paindlik küttelahendus

Ecodan C õhk-vesi-soojuspump on saadaval erineva suuruse ja võimsusega.

Ecodan C soojaveeboileriga (200 liitrit) sisemooduli kõrgus on vaid 1,6 meetrit. Väiksema veeboilerita sisemoodul-hüdroboksi kõrgus on vaid 80 cm.

Invertertehnoloogia – ülimalt energiasäästlik

Mitsubishi Electricu inverterkompressoriga soojuspumbasüsteem Ecodan C ei tooda liigset kütteenergiat. Soojuspumpades invertertehnoloogiaga kompressorite kasutamine on ülimalt tõhus viis maja kütmiseks ja sooja tarbevee tootmiseks. Uusim tehnoloogia võimaldab saavutada märkimisväärset energia kokkuhoidu, suuremat vastupidavust ja madalamat mürataset.

 

Lisateave invertertehnoloogia kohta

 

värmt ner till minus 28 grader

Küttetehnoloogia Zubadan

Unikaalne küttetehnoloogia Zubadan kindlustab püsiva küttevõimsuse välistemperatuuril kuni -15 °C ning garanteerib kütmise ka karmi pakasega kuni -28 °C.

 

Nüüd veelgi efektiivsem

Mitsubishi Electric Ecodan C uus mudel on eelmisega võrreldes efektiivsem. Kasutusele on võetud automaatne kohaldumine (Auto Adaption), tänu millele suudab soojuspump ruumis kiiremalt soovitud temperatuuri saavutada. Võimalik on operatiivselt energiakulu monitoorida otse ekraanilt. Nii saate lihtsalt oma küttekuludel silma peal hoida. Uus välismoodul (YAA) on mitmeid uuendusi: 3-faasiline toitepinge, üks ventilaator, stiilne disain), mis tagab välismoodulile väiksemad mõõtmed ja madalama mürataseme.

Suurim muudatusena peab esile tooma, et kütmine on tänu Mitsubishi Electric Zubadantehnoloogiale garanteeritud  ka välistemperatuuril -28 ºC.

Keskkonnasõbralik ja unikaalne tehnoloogia

Vaikne, tõhus ja keskkonnasõbralik soojuspump on ideaalne valik kodumajapidamise kütmiseks. Unikaalne Ecodan-tehnoloogia tagab minimaalse sisend- ehk elektrienergia juures võimalikult maksimaalse väljund- ehk kütteenergia hulga. JKütmine on tagatud ka äärmiselt pakaselistel päevadel (kuni -28 ºC). Ecodan soojuspumbasüsteem on täielikult välja töötatud Mitsubishi Electric Jaapani tehastes, mis tagab kõrgeima kvaliteedi ka väikseimatele detailidele.

miljövänlig uppvärmning

Distantsjuhtimine

Veebirakenduse MELCloud abil saab lihtsalt ja sõltumata Sinu asukohast reaalajas jälgida soojuspumba tööd. Operatiivselt on võimalik saada telefoni ekraanile veateateid, kui soojuspumba töös peaks esinema häireid. Samuti on võimalik vastavalt vajadusele muuta soojuspumba tööseadistusi.

 

Lisateave MELCloud veebirakendue kohta

Pumbakomplekt kahele erineva temperatuuriga kütteahelale: PAC-TZ01-E

Sisekliima paremaks seadistamiseks saab maja jagada kaheks kütte-tsooniks, mida juhitakse juhtmevaba ruumianduriga. See võimaldab saavutada erinevates kütteahelates erinevaid sisetemperatuure (nt maja erinevatel korrustel põrandaküte ja radiaatorküte).

2-zons-kit

 

Milline on maja küttevajadus?

Energiasildil näidatud võimsuse (kW) järgi saate määrata, kas soojuspump suudab kütta väikest või suurt pinda.  Väiksem esitatud nominaalne võimsus (kW) katab ära väiksema pinna ja suurem esitatud nominaalne võimsus (kW) suurma pinna küttevajaduse.

Väikesel majal on väiksem võimsusvajadus kui suurel majal ja väikese maja puhul piisab kogu pinna kütmiseks väiksemast arvutuslikust võimsusest. Väike arvutuslik võimsus (kW) kütab ära väiksema pinna ja suur arvutuslik võimsus (kW) kütab ära suurema pinna.

Lisateave ERP-direktiivi kohta

Tehnilised andmed

Dokument

Leia edasimüüja ja küsi pakkumist