PLASMA DUO FILTRISÜSTEEM

Plasma Duo filtrisüsteem

Kas oled allergiline või tundlik lõhnadele? Nüüd on lõpuks kasutusel filtrisüsteem, Plasma Duo, mis tagab ruumides puhtama elukeskkonna, eemaldades ruumidest ebameeldivaid lõhnu ning kahjulikke mikroosakesi ja kindlustades parima õhukvaliteedi.

  •   Plasma Duo filtrisüsteem

Vaata enda ümber! Sa võid arvata, et sisekeskkond on puhas, kuid tegelikult sisaldab õhk aga mustust, tolmu ja viiruseid tekitavate bakterite ning mikroseente eoseid. Parima ruumiõhu saavutamiseks on Mitsubishi Electric loonud uut tüüpi soojuspumba F-Inverter koos Plasma Duo filtriga.

Plasma Duo filter koosneb kahest osast.

Lõhnade eemaldamine

Plasma Deodorizing filter (lõhnaeemaldus) eemaldab kõik ebameeldivad lõhnad nagu tubakasuits või hallitus. Tema keraamiline osa koos uue nano-aukudega  mangaankatalüsaatoriga (1/1.000.000 mm) püüab kinni toksilised gaasid (formaldehüüdid) ja -lõhnad. Testid näitavad, et Plasma Deodorizing filter on väga efektiivne enamlevinud ebameeldivate lõhnade eemaldamisel. Poole tunniga vähendas filter ebameeldivat prügi-, tualeti- ja kalalõhna 90%.

Õhu puhastamine

Plasma Air Purifying filter (õhupuhastus) eemaldab õhus olevad osakesed paremini kui kunagi varem. Võimas filter püüab kinni kõik tolmu-, õietolmu- ja teised ärritavad mikroskoopilised osakesed. Veelgi enam, õhupuhastusfiltril on desinfitseeriv ja viirustevastane toime.
 

 

 I-see sensor  Põhjamaisele kliimale

I-see sensoriga
Soojuspump Kirigamine
(MSZ-FD25/35VAH)
tagab kogu ruumis ühtlase
temperatuuri.

On oluline kasutada meie
kliimale sobivaid seadmeid.
 Loe lisaks►  Loe lisaks►