Õhksoojuspumbad, soojuspumbad, õhukonditsioneerid, ventilatsiooniseadmed

I-see Sensor


 

I-See Sensor ei jäta ühtki pinda ruumis tähelepanuta. Tänu efektiivsele I-See Sensor funktsioonile on Mitsubishi Electric õhksoojuspumbad täna Jaapani turuliidrid!

I-See soojuspumba andur töötab silmana, mis liigub küljelt küljele 150 kraadi vahemikus ja otsib ruumis temperatuuride erinevusi. Andue tunnetab ruumis külmemaid piirkondi ning suunab soojuse neisse piirkondadesse ja aitab samal ajal kaasa siseõhu paremale ringlusele. Tänu arenenud anduritehnoloogiale hoitakse temperatuuri ruumis kõikjal mugaval tasemel. Seda isegi väga suurtes tubades. Erinevalt teistest õhksoojuspumpadest suunab Mitsubishi Electric nutisilma tehnoloogia soojuse sinna, kuhu parasjagu vaja, ka põrandapinnani. See aitab luua siseruumides mugavama ja tervislikuma sisekliima.

Piirkonna funktsiooni abil saate vastavalt vajadusele ruumi tõhusalt ja energiasäästlikult kütta või jahutada, nt suunata õhuvoo ruumi paremale küljele, vasakule küljele või kogu ruumi! Testid näitavad, et I-See andur võimaldab soojuspumbaga saavutada oluliselt suuremat kokkuhoidu.

Meie järgmised tooted on varustatud I-SEE anduriga:

Õhksoojuspump MSZ-RW


Lisainfo toote kohta allolevalt lingilt:

Uuri lisa> UUS! MSZ-RW

Õhksoojuspump MSZ-LN


Lisainfo toote kohta allolevalt lingilt:

Uuri lisa