Õhksoojuspumbad, soojuspumbad, õhukonditsioneerid, ventilatsiooniseadmed

Paindlik sisekliimalahendus

Soe ja mugav elutoas, jahe ja mugav magamistoas ning sobiv õhutemperatuur köögis söögi valmistamisel. See on võimalik kasutades Multi Split soojuspumpasüsteemi. Multi-Split välismooduliga saab ühendada mitu eraldi juhitavat sisemoodulit.

Hyper Heating küttetehnoloogia ja MXZ-seeria*

Mitsubishi Electricu inverterkompressoriga õhksoojuspumpade tippmudelites on kasutusel küttetehnoloogia Hyper Heating, mis tagab ühtlase küttevõimsuse kuni välistemperatuurini -15 °C. Lisaks sellele on kütmine garanteeritud välistemperatuurini -25 °C.

*Saadaval vaid mudelil MXZ-2F53-VFHZ

 

Lisateave Hyper Heating-tehnoloogia kohta.

Lisa sobiv sisemoodul

Vabalt saab valida mitmete sisemoodulite mudelite vahel (nt seina-, põranda-, lae-, kanali- või kassettmudelid). See tagab majas parema õhu jaotumise, paindlikkuse kasutamisel ja suurema mugavuse. Antud lahendus on sobiv suuremate pindade puhul või kui on soov kasutada soojuspumpa mitmes ruumis.

Multi-Split juhtimine interneti kaudu

Mitsubishi Electric internetirakenduse MELCloud abil saate juhtida ja seirata oma soojuspumpa reaalajas. Sõltumata sellest, kas viibite eemal või lõõgastute oma kodus diivanil. Kui seade on ühendatud WiFi ühenduse kaudu MELCloudiga, siis näete operatiivselt soojuspumba tööinfot ja ka kõiki veateateid kas arvuti, mobiili või tahvelarvuti ekraanil.

 

Lisainfo MELCloud internetirakenduse kohta

Milline on küttevajadus?

Energiasildil näidatud võimsuse (kW) järgi saate määrata, kas soojuspump suudab kütta väikest või suurt pinda.  Väiksem esitatud nominaalne võimsus (kW) katab ära väiksema ruumipinna ja suurem esitatud nominaalne võimsus (kW) suurema ruumipinna küttevajaduse.

Väikesel majal on väiksem küttevõimsuse vajadus kui suurel majal ja väikese maja puhul piisab kogu pinna kütmiseks väiksemast arvutuslikust võimsusest.  Suurel majal on suurem küttevõimsuse vajadus ja seetõttu on vaja suurema pinna kütmiseks suuremat arvutuslikku võimsust.

 

Lisateave ERP-direktiivi kohta

Tehnilised andmed

Dokument