Õhksoojuspumbad, soojuspumbad, õhukonditsioneerid, ventilatsiooniseadmed

Soojustagastusega ventilatsioon

Kvaliteetne ventilatsioon on kasulik nii maja elanikele kui ka maja konstruktsioonidele. Soojustagastusega ventilatsioon eemaldab energiasäästlikult saastunud õhu ja varustab maja värske õhuga.

 

Tänu efektiivsele soojustagastusele säästab VL-350 küttekulusid ning väldib niiskuse ja hallituse tekkimist. Mitsubishi Electric VL-350 tagab hügieenilised ning mugavad töö- ja elamistingimused.

Efektiivne soojusvaheti

Majast väljatõmmatud saastunud õhk ehk väljatõmbeõhk (VTÕ) võib sisaldada suures koguses süsihappegaasi, lõhnu ja muid saasteaineid. See väljatõmbeõhuvoog sisaldab samuti soojusenergiat, mida VL-350 süsteem suudab taaskasutada.

 

Kui väljatõmbeõhk läbib soojusvaheti, siis eemaldatakse kasulik soojusenergia. Seejärel juhitakse õhk (heitõhk – HÕ) koos soovimatute saasteainetega väljapoole.

 

Värske õhu saamiseks tõmmatakse sisse värske õhk (VÕ). Alguses see filtreeritakse ning seejärel suunatakse läbi soojusvaheti. See võimaldab õhku eelsoojendada (talvel) või eeljahutada (suvel).

 

Värske õhk ehk sissepuhkeõhk (SPÕ) siseneb seejärel majja värske eelsoojendatud või eeljahutatud õhuna.

Automaatne möödavoolu funktsioon

Ventilatsiooniseadmel on võimalik valida käsitsi või automaatne ümberlülitus: “Ventilatsioon soojusvahetusega” või “Möödavooluventilatsioon (ilma soojusvahetuseta)”.

 

Kui välisõhk on suvel jahedam kui siseõhk, juhitakse õhuvool soojusvahetist mööda ja tõmmatakse välisõhku otse sisse.

WiFi kaudu juhtimine

Ventilatsiooniseadet VL-350 saab juhtida WiFi ühenduse kaudu kaugjuhtimisliidese MAC-567IF-E abil (lisavarustus). Veebirakendus Mitsubishi Electric MELCloud võimaldab teil täielikult kontrollida seadme tööd olenemata Teie asukohast – kas istute kodus diivanil või reisite kodust kaugel.

Dokument